data publikacji

Uniwersalne projektory Epsona umożliwiają pokazanie znakomitej prezentacji w biurze, a także oglądanie filmów HD w domu. 

Fot. Epson

Nowa seria uniwersalnych i mobilnych projektorów firmy Epson jest idealna do domu i biura. W skład nowej serii wchodzą modele: EB-U32, EB-U04, EB-W32, EB-W31, EB-W04, EB-X31, EB-S31, EB-S04.

Najważniejsze zalety wg Epsona to wysoka jakość wyświetlanych zdjęć, łatwość obsługi, stylowe wzornictwo i możliwość przenoszenia.

Dzięki technologii 3LCD i jednakowo dużemu natężeniu światła barwnego i białego projektory te są ponad trzy razy jaśniejsze, niż jednoprocesorowe projektory DLP. Ponadto dzięki współczynnikowi kontrastu o wartości 15 000:1 dostępnemu w całej gamie tych projektorów na wyświetlanych obrazach widoczne są najmniejsze detale w doskonale głębokiej czerni, z wyraźnie zróżnicowanymi cieniami.

Teraz możesz organizować spektakularne projekcje filmowe dla przyjaciół i rodziny, aby zachwycać ich doskonałej jakości obrazem na ekranie o wielkości do 762 cm. Filmy, wydarzenia sportowe i inne niepowtarzalne spektakle zachwycą widzów wyraźnym obrazem. Także tym, którzy pragną oglądać obrazy jak żywe w technologii Full HD, model EB-U04 dostarczy niezapomnianych wrażeń.

– Projektory mobilne muszą być na tyle uniwersalne, aby można ich było użyć w różnych miejscach. Pragniemy, aby nasze projektory służyły całej rodzinie. Mogą ich używać zarówno rodzice do wyświetlania wysokiej jakości prezentacji w swoich miejscach pracy czy w domowym biurze, jak i dzieci do oglądania różnych programów we własnych pokojach – komentuje Andrzej Bieniek, menedżer ds. produktów oddziału Epson Europe.

Wszystkie projektory z tej serii charakteryzuje łatwość konfiguracji i możliwość szybkiego rozpoczęcia użytkowania. Przenoszenie projektora z pokoju do pokoju w domu czy w biurze jest łatwe dzięki dołączonej torbie, a pionowa i pozioma korekcja geometrii obrazu umożliwia umieszczenie go w różnych położeniach bez powodowania zniekształceń obrazu.

Po zamocowaniu projektora podłączenie się do niego za pomocą inteligentnego urządzenia jest równie łatwe, jak skanowanie kodu QR. Użytkownicy mogą, po pobraniu aplikacji iProjection, wyświetlać zdjęcia, filmy wideo i dokumenty ze swoich inteligentnych urządzeń. Wszystkie modele zostały wyposażone w wejście HDMI, które umożliwia przesyłanie wysokiej jakości materiałów cyfrowych i audio.
Nawet używając projektora codziennie do oglądania filmów, dopiero po upływie 15 lat użytkownik będzie musiał wymienić lampę lub filtr.

Dla biur Epson rekomenduje modele EB-U32 i EB-W32. Uniwersalny model EB-U32 obsługuje rozdzielczość WUXGA, co umożliwia prezentowanie dokumentów firmowych w ich rzeczywistej rozdzielczości, również w Full HD. Projektory są gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu ich z opakowania, a dzięki wbudowanym funkcjom połączeń oferują wiele opcji współpracy i umożliwiają organizowanie owocnych spotkań.
Oba modele przeznaczone do biur wyposażono w możliwość przesyłania prezentacji do innych projektorów w sieci i oglądania ich w różnych lokalizacjach. Użytkownicy w tych lokalizacjach mogą również udostępniać bezprzewodowo własne treści ze swoich urządzeń innym uczestnikom spotkania. Z tych wszystkich zaawansowanych funkcji można również korzystać w innych modelach, stosując dodatkowy klucz bezprzewodowej sieci LAN ELPAP10.

W rodzinach, których członkowie nie mogą się zdecydować, co chcą oglądać, oraz w przypadku osób, które nieustannie pracują, możliwość podziału ekranu pozwala użytkownikom na transmisję dwóch programów naraz lub łączenie pracy z rozrywką.


Wszystkie projektory tej linii (EB-U32, EB-U04, EB-W32, EB-W31, EB-W04, EB-X31, EB-S31, EB-S04) są dostępne w sprzedaży od 1 września 2015 roku.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0