data publikacji

Firma Canon Europe zaprezentowała dwa nowe kompaktowe projektory z popularnej linii LV. 

Projektory LV-WX320 i LV-X320 ważą zaledwie 2,5 kg i znajdą zastosowanie m.in. w mniejszych pomieszczeniach konferencyjnych, biurach i przestrzeniach otwartych. Nowe produkty oferują jasność na poziomie 3200 lumenów, kontrastowy obraz o współczynniku 10000:1, a żywotność lampy wynosi do 6 tys. godzin. Dzięki temu bardzo dobrze radzą sobie nawet jasnych pomieszczeniach. 

– Tworząc nowe projektory myśleliśmy o potrzebach naszych klientów, takich jak łatwość użycia, elastyczność w zakresie zastosowań a także mobilność – komentuje Andreas Herrnböck, European Business Development Manager Projector, Visual Communications, Canon Europe. – Dzięki temu, że zaprezentowane modele nie posiadają filtrów, można uniknąć dodatkowych wydatków i niedogodności związanych z konserwacją. Na obniżenie kosztów wpływa także nowa lampa o przedłużonej żywotności. Rozbudowane opcje łączności sprawiają, że smartfony czy tablety można szybko i łatwo połączyć z projektorami, co zapewnia płynne przejście między prezentacjami. 

Obydwa projektory zostały wyposażone w wysokiej jakości panel DLP z technologią BrilliantColor™, zapewniający bogate i nasycone kolory, uzyskiwane dzięki zastosowaniu sześciokolorowego koła barwnego. 


Projektory LV-WX320 i LV-W320 będą dostępne w IV kwartale br.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0