data publikacji

Na targach IFA 2017 zobaczymy wiele innowacji. M.in. drukarki Epson z technologią EcoTank, które umożliwią wyjątkowo niski koszt wydruku strony dzięki załączonemu zapasowi tuszu, który wystarcza na trzy lata drukowania.

Drukarki firmy Epson dla niewielkich przedsiębiorstw i biur domowych pracują szybciej i inteligentniej dzięki nowoczesnym funkcjom


Dzięki najnowszym rozwiązaniom do drukowania i projekcji, prezentowanych na targach IFA 2017, firma Epson tworzy – zgodnie ze swoją filozofią – technologię poprawiającą jakość życia.

– Zajmujemy się opracowywaniem ważnych dla naszych klientów produktów i innowacji. Znajdujemy odpowiedź na codzienne problemy, takie jak brak czasu – za pomocą zautomatyzowanych usług, umożliwiających użytkownikom skupienie się na czynnościach, które są naprawdę ważne, ograniczenia miejsca i powierzchni – dzięki kompaktowym, dobrze zaprojektowanym, stylowym rozwiązaniom czy ograniczony budżet – za pomocą dostępnych cen produktów wyposażonych w wiodące na rynku funkcje – wyjaśnia Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager w Epson Europe.

Mając na uwadze różne potrzeby i style życia użytkowników, firma Epson poszerzyła swoją ofertę o rozwiązania EcoTank i ReadyInk, które rozwiązują typowe problemy, takie jak wyczerpywanie się tuszu. Firma Epson po raz pierwszy w Europie zaprezentuje technologię ReadyInk – usługę drukowania opartą na płatnościach wyłącznie za zamówienia, bez miesięcznego abonamentu oferowanego przez sprzedawców oraz dystrybutorów.

Goście targów jako pierwsi zobaczą nową generację drukarek EcoTank, wyposażonych w dwa najważniejsze usprawnienia: dedykowaną serię drukarek fotograficznych wyposażonych w pięciokolorowy układ tuszu (modele ET-7700, ET-7750) oraz zaprojektowany na nowo system zbiorników i butelek z atramentem, zapewniających czystą pracę (modele ET-2700/50, ET-3700/50, ET-4750, ET-7700/50). Drukarki wyposażone w technologię EcoTank pozwalają klientom decydującym się na jednorazową inwestycję uzyskać wyjątkowo niski koszt wydruku strony, dzięki załączonemu zapasowi tuszu, który wystarcza na trzy lata drukowania.
 
Najnowsze rozwiązania firmy Epson w zakresie kina domowego również cechują się istotnymi innowacjami. Pierwszy projektor laserowy o ultrakrótkim rzucie do zastosowań domowych (model EH-LS100) to elastyczne rozwiązanie, pozwalające na oglądanie filmów na dużym ekranie. W przeciwieństwie do standardowych projektorów, laserowe źródło światła odznacza się długim czasem eksploatacji oraz prostym montażem tuż przy powierzchni wyświetlania obrazu. Z tego względu nie wymaga skomplikowanej instalacji i stanowi doskonałe rozwiązanie do mieszkań o ograniczonej przestrzeni. Projektor jest także rozwiązaniem znacznie bardziej elastycznym niż telewizor dzięki możliwości regulacji przekątnej obrazu od 1,77 m do nawet 3,3 m.

Poszerzona seria projektorów została zmodernizowana i zaprojektowana tak, by udostępnić w przystępnej cenie szeroką gamę funkcji różnym odbiorcom: od entuzjastów kina domowego, po użytkowników poszukujących połączonych rozwiązań do pracy i rozrywki.

Także seria drukarek firmy Epson dla użytkowników domowych została przystosowana do wymagań nowoczesnego stylu życia. Serie Expression Premium (model XP-6000/5) i Expression Photo (model XP-8500) w dalszym ciągu oferują imponujący zestaw funkcji do zastosowań domowych i drukowania zdjęć, ale zostały uzupełnione o nowoczesną, kompaktową stylistykę. W uznaniu faktu, że drukarki przestają być wyłącznie elementami tradycyjnie pojmowanego wyposażenia biurowego, ich nowy styl pozwala na łatwiejsze dopasowanie drukarki do wystroju pomieszczenia dzięki smukłym, prostym kształtom.

Drukarki firmy Epson dla niewielkich przedsiębiorstw i biur domowych pracują szybciej i inteligentniej dzięki nowoczesnym funkcjom. Wysokiej jakości ekonomiczne drukarki atramentowe A3 (modele WF-7210DTW, WF-7710DWF, WF-7715DWF i WF-7720DTWF) zostały wyposażone w funkcje łączności NFC oraz smukły panel sterowania i nowy interfejs użytkownika (w modelach WF-7710DWF, WF-7715DWF, WF-7720DTWF).
 


Innowacje, które mają znaczenie: do obejrzenia na stoisku numer 103, w hali 21.

 

http://global.epson.com

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0