data publikacji

Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom! Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak.

IV Targi IT Future Expo odbędą się 8 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce – już 8 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

IT Future Expo t IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.

Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.

Podczas największych w Polsce targów informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

Miło nam również poinformować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny „Znajdź Siłę”. Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych.

Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju lecz również z za granicy. Wydarzenie ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie wielka Gala - IT Future Awards, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłoni Laureatów Konkursu - Liderzy IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja - IT Future Congress. W programie kongresu wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT.

W programie m.in.:
- Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż - Grzegorz Błażewicz z Sales Manago.
- Możliwości synergii Big Data i Small Data – Radosław Kita z Allegro.
- Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT – Dariusz Dylski z Citi Handlowy.

Stało się już tradycją, że imprezą towarzyszącą IT Future Expo są informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się IT Career Summit, wraz z równolegle trwającą konferencją Twoja Kariera W IT, podczas której swoim wystąpieniem motywować będzie Łukasz Jakóbiak.

W programie imprezy przewidziane są także:
- bezpłatne Warsztaty Scrum Droid,
- dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu.
- liczne konkursy z nagrodami!

Portal biuro-kreacja.info jako patron medialny tego wydarzenia zaprasza serdecznie do zgłoszania bezpłatnego udziału na www.itfuture.pl :)

Zakres tematyczny targów:
- Oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane)
- Infrastruktura i Data Center
- Wirtualizacja
- Bezpieczeństwo IT
- Cloud Computing / Big Data
- Technologie mobilne
- E-commerce
- Strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery)
- Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
- Technologie sprzętowe
- Teleinformatyka
- Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)


Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny! Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.


Kontakt z organizatorem:

  Pure Expo
  www.pureexpo.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 22 39 09 109

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0