data publikacji

Serwery Dell PowerEdge pomagają klientom zwiększyć potencjał biznesowy i przyspieszyć wprowadzanie innowacji.

Dell PowerEdge trzynastej generacji to najbardziej zaawansowana i najłatwiejsza w obsłudze gama serwerów w historii marki Dell

Współczesne trendy, takie jak popularyzacja mediów społecznościowych, technologii mobilnych, analizy informacji i przetwarzania danych w chmurze na nowo definiują rolę IT. Od działów informatycznych oczekuje się zapewnienia najwyższej wydajności każdego dnia i błyskawicznego reagowania na zmiany w środowisku biznesowym, a wywierana na nie w związku z tym presja jest dziś większa niż kiedykolwiek. Konstrukcja serwerów PowerEdge trzynastej generacji pomaga klientom sprostać tym wyzwaniom i skupić się na innowacjach oraz rozwoju biznesu.

Dell PowerEdge trzynastej generacji to najbardziej zaawansowana i najłatwiejsza w obsłudze gama serwerów w historii marki Dell. Klienci z ponad 65 krajów na całym świecie wykorzystują serwery Dell PowerEdge do obsługi i optymalizacji obciążeń na każdym poziomie.
Teraz mogą również przyspieszyć działanie swoich aplikacji dzięki udoskonaleniom zapewnionym przez procesory Intel Xeon E5-2600 v4 – o ponad 20 proc. wyższej wydajności, wyposażonymi w systemy chłodzenia powietrzem oraz o ponad 12 proc. lepszej przepustowości pamięci.

Wszystko to będzie dostępne w najbardziej zaawansowanej serii serwerów Dell PowerEdge trzynastej generacji, oferowanych w wersjach przeznaczonych do montażu w szafach rackowych, obudowach typu tower, jako modele typu blade i urządzenia wchodzące w skład infrastruktury konwergentnej.  

– Rynek podąża w kierunku centrów przetwarzania danych definiowanych programowo, a rozwiązania do obsługi obciążeń wymagają coraz większych zasobów obliczeniowych – komentuje Ashley Gorakhpurwalla, wiceprezes i dyrektor jednostki Dell Server Solutions. – Dell umacnia swoją pozycję w obszarze serwerów x86, szczególnie rozwiązań typu blade. Jest to dowodem na to, że odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Serwery Dell PowerEdge trzynastej generacji zostały wyposażone w praktyczne innowacje bazujące na wiedzy zdobytej podczas 20 lat pracy. Dzięki temu nasze urządzenia pozwalają klientom przygotować ich centra danych na wyzwania przyszłości.


Dostępność i informacje dodatkowe:

Serwery Dell PowerEdge trzynastej generacji - R730, R730xd, R630, T630, M630, FC630, C4130, C6320 - są teraz dostępne z najnowszą technologią firmy Intel.


Więcej informacji na temat serwerów Dell PowerEdge

Więcej informacji na temat wdrożeń rozwiązań PowerEdge FX2 u klientów


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0