data publikacji

Przestrzeń biurowa – przygotowana na ekstremalne wymagania.

Struktura XM XTreme Matt została stworzona przez Pfleiderera na potrzeby szczególnych wymagań jej użytkowników
Atutem XM XTreme Matt jest łatwość utrzymania czystości – jest odporna na ślady naszych dłoni i tłuszczu oraz na czyszczenie detergentami

Wytrzymała, piękna oraz spełniająca ekstremalne wymagania. Mowa o nowej strukturze XM XTreme Matt od Pfleiderera, która wyróżnia się trwałością i wyjątkowym, wręcz szlachetnym stylem. Jest więc doskonała do gabinetu, przestrzeni biurowej czy sali konferencyjnej.

Struktura XM XTreme Matt została stworzona przez Pfleiderera na potrzeby szczególnych wymagań jej użytkowników. Aspiracją przy jej tworzeniu był zamysł stworzenia struktury w jakości HPL, ale wykraczającej poza dzisiejszy standard. Jako jedna z niewielu struktur tego rodzaju, XTreme Matt ma jakość postformingu – jest zaoblana na krawędziach. 

Obok mebli wykończonych strukturą XTreme Matt nie można przejść obojętnie. Ta piękna powierzchnia zwraca uwagę przede wszystkim dzięki swojej niepowtarzalnej przejrzystości i głębi. Struktura jest przyjemna w dotyku, wręcz aksamitna. A jednocześnie wyjątkowo wytrzymała, odporna na uszkodzenia i zużycie.

Co jeszcze daje nam to zestawienie przeciwieństw?

Atutem XM XTreme Matt jest łatwość utrzymania czystości – jest odporna na ślady naszych dłoni i tłuszczu oraz na czyszczenie detergentami. Jej powierzchnia jest hartowana wiązką elektronów, przez co nie zobaczysz na niej tłustych smug czy śladów palców i dłoni. Ta powierzchnia po prostu ich nie przyjmuje! Śladom palców mówi po prostu: nie!

Może być stosowana zarówno w pionie, jak i poziomie, co daje z kolei pole do popisu w kwestii projektu i designu. Do wyboru są wersje gładkie jak aksamit i szorstkie, do najróżniejszych zastosowań. Można ją łączyć z wszystkimi dekorami z kolekcji Pfleiderer Design. Właśnie dlatego struktura ta doskonale nadaje się do najróżniejszych zastosowań w przestrzeni biurowej.

Niesamowita jakość i bardzo wysokie nasycenie koloru powoduje, że XM XTreme Matt jest strukturą z najwyższej jakości, a przy tym dostępną dla każdego. Jeśli tego właśnie szukasz – odwiedź hurtownie Drew Trans II w całym kraju. Taka zabudowa z pewnością pozwoli uzyskać wymiar ponadczasowy i wyjątkowo nowoczesny w Twoim biurze!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0