data publikacji

Aviva wyprowadza się z Mordoru i ogłasza na plakatach: „Nasz klimat to Shire”.

Gdański Business Center

Od czerwca Aviva ogłasza swoje odejście z Mordoru i przeprowadzkę do nowego biura na billboardach i plakatach w warszawskim metrze. Billboard z hasłem „Opuszczamy Mordor” można zauważyć m.in. na stacjach metra.

Aviva zostawia Mordor, duże centrum biznesowe Warszawy, na rzecz zielonego Shire. Skąd te skojarzenia?

Już od jakiegoś czasu krąży wśród warszawiaków legenda o Mordorze – korporacyjnym zagłębiu Mokotowa. Ma on swoje plusy. Nie da się jednak nie zauważyć problemów komunikacyjnych – korków i zapełnionych tramwajów.
W związku z tym Avivowi hobbici przenoszą się w zielone okolice Dworca Gdańskiego, do Gdański Business Center (ul. Inflancka 4b). Do nowej siedziby firmy można dojechać metrem, tramwajem lub autobusem. Dzieli ją do Wisły dziesięciominutowy spacer, a z okien widać park. Takie widoki wywołały skojarzenia z Shire – szczęśliwą krainą hobbitów z trylogii „Władca Pierścieni”.
Zresztą cała kampania „przeprowadzkowa” Avivy opiera się na Tolkienowskich odniesieniach. Do Mordoru trudno jest się dostać, a czasami jeszcze trudniej wydostać. –

– Nowe biuro to nie tylko atrakcyjniejsza dla pracowników lokalizacja i ciekawe wnętrza. Projektując przestrzeń, zadbaliśmy, by jeszcze lepiej oddawała ona nasze wartości i kulturę organizacyjną. Będziemy pracować w oparciu o model activity based workplace. Umożliwiamy także pracę zdalną, nawet kilka dni w tygodniu. Darzymy naszych pracowników zaufaniem i wierzymy, że podejmą najlepsze decyzje, dotyczące tego, gdzie pracują. Umożliwienie im pracy z domu czy kawiarni, pozwoli na podwyższenie efektywności i zaoszczędzenie czasu na podróż do biura – wyjaśnia Monika Kulińska, People Director, Aviva.

Pracownicy w Gdański Business Center będą mieli do dyspozycji różnorodne strefy: do pracy w skupieniu lub zespołowej, a także prowadzenia różnego rodzaju spotkań. Nie zabraknie też przestrzeni do relaksu – będzie można nie tylko zrelaksować się w pokoju gier, ale też poćwiczyć na tarasie. Każde z pięter ozdobione jest innym muralem, co nadaje mu wyjątkowy charakter. Większość przestrzeni została zaaranżowana w oparciu o konsultacje z pracownikami Avivy.


Przeprowadzka potrwa do końca lipca, a od 1 sierpnia Inflancka 4b będzie oficjalną siedzibą Aviva Polska.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0