data publikacji

Menard Polska i Soletanche Polska, spółki działające w branży budowlanej, wynajęły łącznie ok. 1 380 mkw. w budynku biurowym Irydion w Warszawie.

Irydion położony jest na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej

Eksperci z firmy JLL doradzali Menard i Soletanche w procesie poszukiwania powierzchni biurowej oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.

– Firmy Menard i Soletanche poszukiwały dobrze zlokalizowanej siedziby na północy Warszawy, z łatwym dojazdem i dostępem do trasy S8. Kolejnym wymogiem był układ powierzchni odpowiedni dla firm dzielących przestrzeń biurową – informuje Karolina Adamiak, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL. – Biurowiec Irydion spełnia wszystkie te oczekiwania.

Irydion położony jest na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, stanowiącej ciekawą alternatywę dla Centralnego Obszaru Biznesu, szczególnie dla firm ceniących sobie bliskość Centrum, dobrą komunikację i dostęp do terenów zielonych.

Obiekt cechuje bardzo dobra ekspozycja: w pierwszej linii zabudowy, na zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego. Największym atutem budynku jest właśnie lokalizacja – z łatwym i szybkim dojazdem do ścisłego centrum Warszawy, bliskością przystanków komunikacji publicznej oraz stacji metra Plac Wilsona, a jednocześnie w pobliżu trasy S8. Ważna jest również bliskość centrów handlowych Klif i Arkadia.

Irydion oferuje łącznie ok. 9 200 mkw. powierzchni najmu, na pięciu kondygnacjach naziemnych.

– Eksperci JLL pomagali nam w profesjonalnej prezentacji nowego biura i warunków jego wynajmu dla zagranicznych właścicieli naszej firmy, dla których warunki warszawskie różnią się istotnie od tych paryskich – opowiada Grzegorz Karbowski, Dyrektor Finansowo-Administracyjny, Menard i Soletanche. – Mamy nadzieję, że nowe biuro w budynku Irydion i jego rozwiązania socjalne będą pozytywnym impulsem motywacyjnym dla pracowników firm Menard i Soletanche, które w tym roku obchodzą odpowiednio swoje dziesięcio- i dwudziestolecie działalności w dziedzinie geotechniki w Polsce.


Właścicielem budynku jest Lone Star Real Estate Fund III, zaś zarządzającym i odpowiedzialnym za wynajem obiektu jest GTC.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0