data publikacji

Firmy Coty Polska oraz DSV ISS powiększyły o 700 mkw. powierzchnię biurową, którą zajmują w budynku Ambassador.

Ambassador to biurowiec klasy A, położony w biznesowej części Mokotowa

Obiekt należy do Hines Poland Sustainable Income Fund i jest zarządzany przez Hines Polska.

Ambassador to biurowiec klasy A, położony w biznesowej części Mokotowa u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej. W budynku znajduje się 15,4 tys. mkw. powierzchni biurowej, ponad 1 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze, a także 4-kondygnacyjny parking dla blisko 300 samochodów.

– Cieszymy się, że mogliśmy skutecznie i szybko odpowiedzieć na potrzeby wynikające z rozwoju działalności naszych najemców. Decyzje Coty Polska oraz DSV ISS to dowód, że jakość powierzchni biurowych oraz proaktywne zarządzanie Ambassadorem, spełniają oczekiwania renomowanych firm, które nam zaufały – komentuje Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Manager w Hines Polska.

– Nasza firma działa w Ambassadorze od trzech lat. To lokalizacja, która zapewnia naszym pracownikom i kontrahentom wygodny dojazd, również dzięki pobliskiej stacji metra, a także możliwość skorzystania z bogatego zaplecza handlowo-usługowego w postaci położonej nieopodal Galerii Mokotów – dodaje Thomas S. Jansson, Prezes Zarządu DSV International Shared Services.


W negocjacjach dotyczących poszerzenia umowy najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers.


Hines jest prywatną firmą, specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości na całym świecie. Obecnie Hines realizuje 109 projektów deweloperskich na całym świecie. Dotychczas firma wybudowała, zmodernizowała lub nabyła 1 126 nieruchomości o powierzchni ponad 32,6 mln mkw.

Dodatkowe informacje: www.hines.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0