data publikacji

Portal Biuro-kreacja.info zaprasza do udziału w V Kongresie ELO ECM 2015, poświęconym archiwizowaniu, zarządzaniu i obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie.

Mamy przyjemność zaprosić na to wydarzenie jako Patron Medialny.

Udział w V Kongresie ELO ECM jest bezpłatny.

Rejestracja i więcej informacji na temat Kongresu: http://kongres.elo-digital.pl

Czym jest ELO?

System ELO jest systemem elektronicznego zarządzania dokumentami wraz z elektronicznym archiwum.
ELO oferuje różne rozwiązania ułatwiające osiągnięcie sukcesu od zwykłego, zgodnego z przepisami archiwizowania dokumentów, do obowiązującym w całym przedsiębiorstwie systemie zarządzania wiedzą, współpracującym z istniejącym oprogramowaniem.
Dzięki systemowi ELO ECM Suite mogą Państwo zwiększyć swoją efektywność gospodarczą, poprawiając procesy wewnątrz firmowe. Efektywny system IT gwarantuje szybkość, wysoką jakość oraz oszczędności.

Dokumenty jak w segregatorze

Program ELO charakteryzuje się niekonwencjonalnym podejściem do zagadnień zarządzania i archiwizacji dokumentacji, jest on bowiem dosłownym przeniesieniem na ekran monitora tradycyjnego sposobu postępowania z dokumentami. Mianowicie na ekranie widzimy otwarty segregator, w którym kartkujemy zdeponowane tam dokumenty.

Treść każdego dokumentu możemy poddać edycji, przesłać do innego pracownika, wydrukować, powielić, skopiować, itp. Intuicyjność obsługi interfejsu zjednała programowi bardzo wielu użytkowników, efektem są zajmowane najwyższe pozycje w rankingach oprogramowania DMS/ECM.

Zarządzać informacjami efektywnie

W całym elektronicznym archiwum do dyspozycji mamy rozbudowane i elastyczne funkcje wyszukiwania, których skuteczność możemy dowolnie modyfikować dopasowując je do własnych wymagań. Dzięki ELO można stworzyć lepszą infrastrukturę dla bezpieczniejszych, szybszych i oszczędniejszych procesów w przedsiębiorstwie.

ELO Enterprise-Content-Management (ECM) dysponuje wszystkimi funkcjami, umożliwiającymi efektywne zarządzanie informacjami. Korzysta przy tym z najnowszych technologii szybkiego rejestrowania dokumentów, administrowania nimi, zapisywania, przechowywania i udostępniania.

24/365

Systemy ELO pracują nad wyraz niezawodnie również przy najwyższym obciążeniu, obsługują tysiące użytkowników i zarządzają wieloma milionami dokumentów oraz zasobami przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

– Spektrum naszej oferty sięga od automatycznego indeksowania (opisywania) aż po przemyślany sposób zarządzania uprawnieniami – podkreślają eksperci z firmy. – Ponadto serwer archiwizacyjny ELO chroni Państwa dokumenty przed manipulacją lub wglądem osób niepożądanych. W przypadku danych o szczególnym znaczeniu ELO oferuje możliwość szyfrowania wybranych części archiwum przy pomocy 128-bitowego klucza. Procedura taka chroni przed nieuprawnionym dostępem do danych, także tych zarchiwizowanych.

Zarchiwizowane i czytelne

W celu długotrwałego archiwizowania ELO może przekształcić dokumenty w graficzne pliki TIFF, PDF lub PDF/A. W takiej formie dokumenty pozostaną czytelne przez wiele lat. ELO też ma możliwość zapisywanie dokumentów w Archiwum ze statusem Revision security, istnieje również możliwość przyłączenia pamięci długotrwałych, takich jak Jukebox, Tape-Roboter, dyski magnetyczne ECM, IBM czy NetApp. lub zapisanie danych z serwera na kilka platform hardwareowych. ELO naturalnie posiada różne interfejsy do integracji do programów MS Axapta i Navision, jak również certyfikowany interfejs do SAP, który jest w pełni zgodny z wymaganiami SAP Archivelink.

Jak podglądać dokumenty z zewnątrz?

W Polsce przez partnerów Biznesowych ELO realizowane są np. integracje do Sage symfonia i CDN Opteam. Standardowo przy instalacji ELO jest zawsze dodawany moduł Fulltext, przy pomocy, którego można poddać każdy dokument procedurze OCR, co umożliwia szukanie nawet na skanach według słów zawartych w treści.

W zależności od wymagania do instalacji, integracji oraz środowiska klienta dostępne są dodatkowe moduły, jak np. XML-Importer do masowego importu lub moduł WebAccess, który umożliwia, że każdy pracownik może mieć podgląd do „swoich” dokumentów nawet z zewnątrz, o ile jest to wymagane, również z tabletu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2.8