data publikacji

Epson zaprezentował dwa kompaktowe, innowacyjne skanery biznesowe z inteligentnymi funkcjami. To ewolucja w obiegu dokumentów.

Skanery Epson WorkForce DS-570W i DS-530 opracowano z myślą o obsłudze ważnych dokumentów biznesowych

Kompaktowe skanery WorkForce z podajnikiem i inteligentnymi funkcjami dzięki udoskonalonej obsłudze nośników i innowacyjnym funkcjom zapewniają wysoki poziom integralności danych. Modele WorkForce DS-570W i DS-530 będą świetnym rozwiązaniem, oferującym wysoką produktywność i łatwą integrację z systemem obiegu dokumentów pracy w biurze.

Szybkość skanowania sięgająca 35 str./min (do 70 kopii dwustronnych/min) oraz obsługa szerokiego zakresu nośników pozwalają na błyskawiczne przechwytywanie, indeksowanie, archiwizowanie oraz udostępnianie najważniejszych dokumentów biznesowych.
 
– Pierwszy w branży tryb skanowania precyzyjnego przeznaczony do pracy z dokumentami pogniecionymi lub na delikatnych nośnikach oraz innowacyjna funkcja wykrywania zdublowanych arkuszy sprawiają, że skanowanie kłopotliwych w obróbce nośników nigdy nie było takie proste – podkreśla Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w firmie Epson. – Inteligentne funkcje poprawiają wydajność, dokładność i wiarygodność danych. Niezależnie od tego, czy skanowany dokument ma 6 metrów długości, jest na wyjątkowo cienkim (np. 27 g/m2) lub wyjątkowo grubym (np. 413 g/m2) papierze, te modele gwarantują błyskawiczne przetwarzanie dokumentów w najwyższej jakości.

Zaawansowane czujniki i technologia podawania papieru

Skanery opracowano z myślą o obsłudze ważnych dokumentów biznesowych – od wizytówek i dokumentów tożsamości po dokumenty wydrukowane na bardzo długich arkuszach.

Modele te łączą technologię DSC (dynamicznej korekcji przekosu) z zaawansowanym projektem wielorolkowego podajnika papieru. Czujnik ultradźwiękowy pozwala na wykrywanie podwójnych arkuszy, aby unikać błędów, a automatyczne wykrywanie rozmiaru dokumentu ułatwia skanowanie materiałów o różnych formatach z jednego stosu.
Tryb automatycznego podawania dokumentów ułatwia skanowanie dokumentów w różnych rozmiarach w dowolnej kolejności do jednego pliku PDF, natomiast funkcja wykrywania podwójnych arkuszy pozwala na wznowienie skanowania po wystąpieniu błędu podajnika.
 
Opcjonalny zestaw do konwersji skanera płaskiego umożliwia wydajne skanowanie nośników różnych rodzajów, takich jak znaczki pocztowe, paszporty, książki i in. Opcja ta jest dostępna dla obu modeli (wymagane jest złącze USB 3.0).

Bezprzewodowe funkcje łączności modelu DS-570W

Ten kompaktowy bezprzewodowy skaner z podajnikiem umożliwia łatwe skanowanie do urządzeń mobilnych, tabletów i stacji roboczych z obsługą Wi-Fi i NFC. Dzięki rozwiązaniu udostępniania dokumentów wielu użytkownikom w dynamicznym środowisku pracy skanowanie do kont w serwisach pamięci masowej w chmurze, takich jak Dropbox, SharePoint, FileBound i inne jest jeszcze łatwiejsze.
 


Urządzenia WorkForce DS-570W i DS-530 znajdą się w sprzedaży od października 2016 w cenach odpowiednio 2.755 i 2.560 zł brutto.
 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0