data publikacji

Wiele firm zmaga się z zarządzaniem, zliczaniem i kontrolowaniem dokumentów, drukowaniem i powiązanymi z nim kosztami, a także z rosnącą liczbą urządzeń w miejscu pracy.

Optimised Solutions Portfolio to zestaw aplikacji, oferujących gotowe rozwiązania w zakresie wydruku i zarządzania dokumentami

Optimised Solutions Portfolio to zestaw aplikacji zaprojektowanych tak, by uzupełnić ofertę Sharp w segmencie urządzeń wielofunkcyjnych oraz zapewnić klientom gotowe rozwiązania w zakresie wydruku i zarządzania dokumentami.

Celem strategicznym Sharp w obszarze rozwiązań dla dokumentów, sprzętu i oprogramowania jest zapewnienie klientom pełnego ekosystemu usług i aplikacji. Nowe portfolio ma umocnić pozycję i renomę firmy na rynku.

- Sharp jest w pełni oddany dostarczaniu klientom kompletnych, zharmonizowanych usług, poszerzaniu oferty zintegrowanych rozwiązań oraz pomaganiu klientom w uzyskiwaniu większych korzyści. Portfolio zawiera całą gamę oprogramowania i aplikacji, które stawią czoła wyzwaniom biznesowym różnych branż i rynków – komentuje Jason Cort, Director of Product Planning and Marketing, Sharp Europe.

Stworzone przez Sharp Optimised Solutions Portfolio oferuje oprogramowanie do zarządzania wydrukiem oraz skanowania/obiegu dokumentów, które:
- zoptymalizuje działalność,
- zwiększy produktywność,
- zmniejszy koszty,
- pomoże firmie odzyskać kontrolę nad dokumentami.

Zarządzanie wydrukiem
Pozwala firmie monitorować, strona po stronie, wykorzystanie jej urządzeń wielofunkcyjnych i przypisywać koszty wydruku. Umożliwia również optymalizację planowania budżetu, księgowości wewnętrznej, zwrotu kosztów oraz wkładu w społeczną odpowiedzialność biznesu, przy jednoczesnej większej kontroli nad obiegiem zadań. Wspomaga także bardziej odpowiedzialne użytkowanie, zmniejszając koszty i wpływ na środowisko naturalne.

Skanowanie/obieg dokumentów
Wydajne oprogramowanie, które automatycznie oczyszcza, dodaje adnotacje, indeksuje i przesyła dokumenty  do dowolnej lokalizacji sieciowej lub folderu, aby zaoszczędzić czas i zapobiec kosztownym błędom.
Te funkcje przekładają się na lepszą obsługę pracownika i klienta, wspomagając ogólne wyniki biznesowe.

Rozwiązania mobilne   
Zapewniają natychmiastowe i bezpieczne drukowanie oraz skanowanie między różnymi platformami: pomiędzy smartfonami i tabletami, a urządzeniami wielofunkcyjnymi, z dowolnego miejsca. Pozwalają na bezproblemową współpracę z innymi aplikacjami, takimi jak poczta elektroniczna czy aplikacje do udostępniania plików.
Firmy i organizacje sektora publicznego mogą zapewnić swoim mobilnym pracownikom, gościom, studentom i innym użytkownikom dogodne rozwiązanie, oparte na usługach.


Nowe rozwiązanie Optimised Solutions Portfolio będzie dostępne pod koniec 2015 roku.

Zobacz też:

Sharp Inspire Expo: inspiracje, technologie

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0