data publikacji

„Paperworld Office Village” – to nowy koncept wystawienniczy, który zobaczymy podczas najbliższej edycji targów Paperworld we Frankfurcie nad Menem w dniach 25-28 stycznia 2010.

„Paperworld Office Village” to zupełnie nowa koncepcja – zostanie wdrożona po raz pierwszy na najbliższych targach – czyli w dniach 25 do 28 stycznia 2020 r.

W specjalnie do tego celu zbudowanym miejscu wystawcy targów będą mieli możliwość prezentacji i promocji w zupełnie nowy sposób. Zobaczymy tam uznane marki, takie jak Edding International, HAN Bürogeräte, Pelikan, Schneider czy Tesa.

„Paperworld Office Village” to zupełnie nowa koncepcja – zostanie wdrożona po raz pierwszy na najbliższych targach – czyli w dniach 25 do 28 stycznia 2020 r. Dodatkowo w hali 3.0 znajdzie się punkt informacyjny, salony oraz sale konferencyjne do pracy w sieci, a także strefa gastronomiczna.

– Stworzyliśmy tę koncepcję, aby zapewnić producentom atrakcyjny sposób promocji  w samym sercu Paperworld. Wyjątkowośc  strefy „Paperworld Office Village” polega też na tym, że stoiska są tu  w pełni wyposażone . Ta usługa sprawia, że uczestnictwo w targach jest jeszcze wygodniejsze i bardziej komfortowe dla wystawców – mówi Michael Reichhold, dyrektor Paperworld. Koncepcja ta spotkała się z pozytywną reakcją wystawców i udział swój zgłosiło już kilka uznanych firm, w tym Edding, HAN, Pelikan, Schneider Schreibgeräte GmbH i Tesa SE już się zarejestrowały powierzchnia w „Paperworld Office Village”.

– Z niecierpliwością oczekujemy pojawienia się koncepcji Office Village na targach. Będzie to świetnie przygotowana do użycia przestrzeń, z której my i inni producenci możemy również korzystać. W tej idealnej strefie do networkingu będzie można się skupić na rozmowach z klientami – mówi Matthias Schumacher, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej z Tesa SE.

Jens Magdanz, kierownik ds. Marketingu i sprzedaży w HAN Bürogeräte jest także entuzjastycznym zwolennikiem nowej koncepcji. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego nowego formatu programu i bylibyśmy zachwyceni jeśli został dobrze przyjęty przez klientów w Paperworld Office Village. Uważamy że projekt jest bardzo dobrze przygotowany  i  cieszymy się na sukces wystawowy we Frankfurcie ”.


Paperworld pozostaje ważnym forum do prowadzenia dialogu z partnerami biznesowymi z całego świata. Paperworld Office Village oferuje nieocenioną okazję do zaprezentowania oferty firmy, będąc atrakcyjnym miejscem spotkań w centrum Paperworld.

Nadal jest ograniczona liczba wolnych miejsc w Office Village. Można je zarezerwować za pośrednictwem zespołu Paperworld: kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0