data publikacji

Podczas Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile firma Epson zaprezentuje portfolio urządzeń, dedykowanych do cyfrowego druku na tekstyliach.

Drukarka Epson DTG SureColorSC-F2000 jest niezastąpiona w błyskawicznej produkcji zindywidualizowanych nadruków na koszulkach

 

Już niedługo, w dniach 16-18 listopada odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile.

Firma Epson, jako ekspert w dziedzinie szybkiego druku na podłożach tekstylnych, znajdzie się w gronie ponad dwudziestu wystawców na tegorocznym Fast Textile w dniach 16-18 listopada. Na stoisku dystrybutora Epson – firmy API – zostanie zaprezentowany szereg urządzeń, dedykowanych do druku na tekstyliach, w tym premierowa drukarka wielkoformatowa SC-F9300. Impreza w Nadarzynie to wyjątkowa okazja do zapoznania się i obejrzenia podczas pracy całej rodziny zaawansowanych urządzeń drukujących oraz skorzystania ze specjalnych ofert przygotowanych dla gości stoiska.

Najważniejszym elementem ekspozycji będzie prezentowana publicznie po raz pierwszy w Unii Europejskiej nowa drukarka LFP – SureColor SC-F9300. Jej zalety to m.in. nowa technologia druku sublimacyjnego Epson Precision Dot, szybkość drukowania do 108,6 mkw./godz., połączenie profilu wejściowego Wide CMYK firmy Epson z atramentami UltraChrome DS oraz certyfikat Oeko-Tex Eco Passport. Sprzęt będzie dokładnie omawiany oraz prezentowany podczas pracy podczas cyklicznych, dedykowanych prezentacji.

Oprócz tego sprawdzony model SureColor SC-F6200 posłuży podczas warsztatów, gdzie prezentowane w praktyce będzie drukowanie na różnych podłożach sublimacyjnych. Ofertę uzupełni drukarka DTG SureColorSC-F2000 niezastąpiona w błyskawicznej produkcji zindywidualizowanych nadruków na koszulkach.

Dla gości targów przewidziane są unikatowe oferty, przygotowane szczególne z myślą o praktykach w branży druku tekstylnego. Wszyscy goście będą mieli okazję porozmawiać o produktach Epson z przedstawicielami marki, którzy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej zaawansowane pytanie.


 

Więcej informacji o imprezie pod adresem: http://fasttextile.comMiędzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile

16-18 listopada 2017

PTAK Warsaw Expo
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0