data publikacji

Jak sprawić, by praca w biurze była wydajniejsza, zdrowsza i bardziej mobilna?

Fot. Messe Frankfurt / Paperworld

Na targach Paperworld osoby odpowiedzialne za zakupy w dużych instytucjach i organach administracyjnych mogą na własne oczy zobaczyć różnorodny i bogaty asortyment nowinek technicznych.

The visionary office and the stationery trends

W siedmiu salach wystawienniczych targów Paperworld we Frankfurcie nad Menem w dniach 28-31 stycznia 2017 ponad 1500 światowej klasy producentów oraz firm startupowych pokaże, jakie artykuły biurowe, papiernicze i piśmiennicze pojawią się w nowoczesnych biurach przyszłości. Dla wszystkich wystawców targi Paperworld to najważniejsze targi branżowe, na których warto zaprezentować swoje nowinki, innowacje i ofertę.

– Dynamika światowej gospodarki oraz zmiany w sposobie pracy od dawna już mają wpływ na branżę artykułów biurowych, papierniczych i piśmienniczych. Na targach Paperworld widzimy, że firmom udaje się wprowadzać produkty, które stanowią odpowiedź na zachodzące przemiany – komentuje Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld.
Od lat z powodzeniem są tu prezentowane zarówno artykuły biurowe dla firm, jak i artykuły papiernicze, piśmiennicze i szkolne do prywatnego użytku, dzięki czemu wystawa ta jest największą tego typu na świecie.

Aby podążać za zmianami, organizatorzy targów przygotowali na najbliższą edycję w styczniu 2017 nową aranżację hal.

The visionary office: świat artykułów biurowych dla firm

Od biurowych urządzeń, wnętrz i wyposażenia przez przybory do organizacji i prezentacji oraz papier biurowy czy akcesoria do pisania i rysowania aż po urządzenia do elektronicznego przetwarzania danych oraz dla drukarzy – na targach pojawią się wszelkie kategorie produktów, które sprawią, że współczesne miejsce pracy zamieni się w wizjonerskie biuro.
W halach 3.0, 4.0 i 6.0 odwiedzający targi eksperci będą mogli zapoznać się z niespotykanym nigdzie indziej wachlarzem produktów do takiego „wizjonerskiego biura”, wystawionych na niemal 40 tys. mkw. brutto.

W styczniu 2017, obok prezentacji artykułów biurowych, będzie można zobaczyć fascynujący pokaz specjalny pod hasłem „Biuro Przyszłości”, w ramach którego odbędą się wykłady ekspertów oraz dodatkowe prezentacje innowacyjnych produktów, które pozwolą na większą elastyczność, mobilność i sprawniejszy przepływ pracy.

Odbędzie się również dzień tematyczny pod hasłem Sustainable Office Day, w trakcie którego dowiemy się, jak w pracy biurowej dbać o środowisko. Targom towarzyszyć będzie również program skierowany do ekspertów – Paperworld Procurement z wystawą Office Gold Club, Paperworld Insider oraz Dzień Obsługi Biura to stałe punkty czterodniowego programu targów.

The stationery trends

Wystawcy zaprezentują artykuły papiernicze i piśmiennicze,dzieląc się swoimi pomysłami i projektami na nadchodzący sezon oraz przedmiotami, które na co dzień ułatwią życie użytkownika. Targi Paperworld to w końcu największe takie wydarzenie na świecie.

Nowinki w papeteriach, upominkach i wszystko, co dotyczy prezentów, pakowania i świętowania, jak również przybory do pisania, torby i inne akcesoria będą czekać na odwiedzających w styczniu 2017 roku w halach 5.1 i 6.1.

– Chcemy wykorzystać te cztery fascynujące dni, aby porozmawiać z naszymi klientami o nowych pomysłach i strategiach – mówi Uwe Ohnemüller, dyrektor sprzedaży w firmie Hallmark Cards. – Targi Paperworld to dla nas również ważna data ze względu na możliwość pozyskania dużych klientów oraz rzetelnych partnerów do sprzedaży detalicznej.

W trakcie pokazu trendów we Foyer pomiędzy halami 5.1 i 6.1 będzie można zapoznać się z kolorami, kształtami i materiałami, które będą modne w kolejnym sezonie, a w hali 5.1 odbędzie się skierowany nie tylko do księgarzy pokaz specjalny pod tytułem „Mr. Books & Mrs. Paper”. Oba te wydarzenia będą stanowić inspirację dla spojrzenia od nowa na sposób prezentacji swojego asortymentu, a co za tym idzie – zwiększenia zysków.


Równolegle z targami Paperworld odbywać się będą również targi branżowe Creativeworld, Christmasworld oraz nowość: Floradecora.

Więcej informacji: paperworld.messefrankfurt.com

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0