data publikacji

Pieczątka Printer IQ firmy Colop to ciekawa innowacja w kategorii artykułów stemplarskich – użytkownik może sam wybrać zdjęcie lub motyw, który ozdobi jego pieczątkę.

 Printer IQ Colop

Colop Polska wprowadziła niedawno na rynek produkt zupełnie odmienny od swoich poprzedników w sektorze artykułów stemplarskich. Pieczątka Printer IQ nie tylko pełni swoją podstawową funkcję. Jest wyposażona w ogromną przestrzeń reklamową, którą klienci mogą wykorzystać w bardzo prosty sposób: wystarczy wydruk dowolnej grafiki na papierze,aby uzyskać materiał do pełnej personalizacji pieczątek.

Ta bardzo elastyczna forma coraz częściej stosowana jest przez  firmy prowadzące sprzedaż pieczątek. Wprowadzenie adresu, logo lub kodu QR na powierzchnię obudowy sprawia, że pieczątka staje się reklamą. Klient, który raz zamówił pieczątkę, uzyskuje szybki dostęp do danych sprzedawcy w momencie, gdy chce zamówić kolejną.
Przestrzeń pieczątki IQ można personalizować także zgodnie z życzeniem kupującego, oferując pieczątkę dostosowaną do jego systemu kolorów, opatrzoną jego logotypem.
Jest jeszcze trzecia opcja: pieczątka ze zdjęciem, oryginalną grafiką czy tekstem na swojej powierzchni.

Jeden produkt może zmieniać swoją postać wielokrotnie – za pomocą szybkiej zmiany karteczki, która nie wymaga tworzenia matryc ani ponoszenia kosztów z tym związanych. Klienci wciąż szukają nowych rozwiązań, zmieniając wizerunek pieczątek i tworząc imponujące ekspozycje w swoich punktach sprzedaży.

Warto przypomnieć, że Printer IQ zdobyła uznanie na forum międzynarodowym, otrzymując tak prestiżową nagrodę, jak „Promotional Gift Award 2015” w kategorii produkt komunikacyjny oraz „Focus Special Mention” (to prestiżowa nagroda, przyznawana w ramach międzynarodowego Konkursu Wzorniczego Focus Open, rozgrywającego się w Baden-Württemberg w Niemczech).
Pierwsza z nagród honoruje produkty, które konstrukcyjnie i funkcjonalnie podkreślają lub przekazują cele firmowe, wiadomości reklamowe i treści marketingowe. Druga natomiast wyłania produkty, które charakteryzuje ponadprzeciętny design i projekt wybiegający myślą w przyszłość; potwierdza innowacyjność produktu oraz zastosowanych w nim rozwiązań.


Więcej informacji o pieczątkach Colop znajduje się tutaj

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2.8