data publikacji

W corocznym podsumowaniu redakcja magazynu IT Professional dokonała wyboru najlepszych rozwiązań IT, biorąc pod uwagę zarówno produkty dla dużych korporacji, jak i rozwiązania dedykowane MŚP.

 

W kategorii urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek biurowych tytułem „Wybór Redakcji” wyróżniona została drukarka monochromatyczna Kyocera FS-4200DN. – Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Chciałbym podkreślić, że werdykt redakcji IT Professional nie był dla nas zupełnym zaskoczeniem. Już wcześniej otrzymywaliśmy bardzo pozytywne opinie ekspertów i użytkowników, które jednoznacznie świadczą, że rynek ocenia FS-4200DN jako urządzenie o niezwykle wysokiej jakości i wydajności. Znamy także wyniki sprzedaży tego modelu i mogę powiedzieć, że FS-4200DN  jest obecnie jednym z najpopularniejszych modeli Kyocery na polskim rynku – komentuje Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A., przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Kyocera FS-4200DN wyposażona jest w unikalną, opatentowaną przez firmę Kyocera, technologię bębna ceramicznego. Do produkcji bębna Kyocera wykorzystuje niezwykle wytrzymałe i odporne na temperatury tworzywa ceramiczne (zamiast tworzyw sztucznych, stosowanych powszechnie przez innych producentów drukarek). Sprawia to, że bęben jest niezwykle trwały i pozwala na wykonanie 500 tys.wydruków.

Urządzenie potrafi drukować z prędkością nawet do 50 stron A4 na minutę. Wydajny toner pozwala na wykonanie 25 tys. wydruków. Drukarka w standardzie oferuje 256 MB RAM i kartę sieciową. Standardowo drukarka umożliwia też tryb druku dwustronnego (duplex).

Dzięki swoim właściwościom Kyocera FS-4200DN może pochwalić się niezwykle niskimi kosztami eksploatacji. Jak podkreśla w podsumowaniu redakcja IT Professional, za wydrukowanie jednej strony zapłacimy mniej niż dwa grosze netto.


Kyocera FS-4200DN jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0