data publikacji

Zwrot nawet 300 zł można otrzymać przy zakupie najtańszych w eksploatacji drukarek Epson z systemem stałego zasilania w atrament (ITS).

Każdy, kto kupi urządzenie z systemem stałego zasilania Epson z serii InkTank System, otrzyma zwrot części należności – nawet do 300 zł.

Dobra wiadomość dla tych, którzy myślą o zakupie wydajnej drukarki: można otrzymać zwrot nawet 300 zł przy kupnie najtańszych w eksploatacji urządzeń Epson z systemem stałego zasilania w atrament (ITS).
 
Dopiero co informowaliśmy o promocji skanerów firmy Epson. Teraz kolej na drukarki! Promocja powinna zainteresować wszystkich, którzy planują zakup dobrej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego.
Każdy, kto kupi urządzenie z systemem stałego zasilania z serii InkTank System u jednego z wybranych partnerów, po zarejestrowaniu zakupu otrzyma zwrot części należności – nawet do 300 zł.

Promocja potrwa do końca października br. Objęte są nią urządzenia: L120, L130, L220, L310, L365, L455, L565, L655, L805, L810, L850, L1300 i L1800, a także modele z serii WorkForce (M200, M100, M105).

Zasady udziału w akcji są niezwykle proste – wystarczy, że nabywca jednej z powyższych drukarek zachowa dowód sprzedaży, a następnie w ciągu 30 dni od zakupu odwiedzi stronę www.epson.pl/zwrot i zarejestruje się na niej oraz prześle skan lub zdjęcie paragonu.
Po wysłaniu zgłoszenia, najpóźniej po 30 dniach klient otrzyma zwrot na wskazane konto, części kosztów zakupu – wysokość tej kwoty wahać się będzie od 50 (w przypadku podstawowych modeli) nawet do 300 zł.

– Niebywale niski koszt druku rzędu mniej niż jeden grosz za stronę to nie jedyna zaleta urządzeń Epson ITS. Oprócz skorzystania z przedłużonej do trzech lat gwarancji nasi klienci mają teraz wyjątkową okazję do uzyskania zwrotu części kosztów zakupu – mówi Ewa Pytlak, Marketing Manager w firmie Epson. – Jesteśmy przy tym dumni, że w naszych urządzeniach dla domu możemy zaoferować doskonałą jakość rozwiązań technologicznych, takich jak np. opracowana w laboratoriach Epson technologia ITS czy głowica Micro Piezo, sprawdzona w profesjonalnych maszynach do druku przemysłowego.


Więcej informacji o bieżących promocjach Epson znaleźć można na stronie: https://www.epson.pl/promotions

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0