data publikacji

Nowa promocja firmy Epson: wybrane skanery dokumentów z 5-letnią gwarancją. Trwa jeszcze do końca grudnia!

Do 31 grudnia b.r. wybrane skanery Epson będą dostępne z 5-letnią gwarancją

Promocja Epson przygotowana została z myślą o osobach, planujących zakup nowoczesnego, profesjonalnego skanera dokumentów. Jeszcze do 31 grudnia b.r. wybrane urządzenia będą dostępne z wydłużoną do 5 lat gwarancją.

Zasady promocji są proste: wystarczy dokonać zakupu urządzenia objętego programem promocyjnym, a następnie zarejestrować je na specjalnej stronie firmy Epson

Epson od lat oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie druku, przetwarzania obrazu i technologii precyzyjnych. Doświadczenie technologiczne producenta oraz integracja z dołączanym profesjonalnym oprogramowaniem sprawia, że skanery objęte promocją są  doskonałą podstawą do tworzenia wysokiej klasy rozwiązań zarządzania dokumentacją (DMS) w firmach niezależnie od ich rozmiaru, jak również w sektorze publicznym, bankowości i finansach. Właściwe zarządzanie i archiwizacja dokumentacji, poza spełnianiem wymogów ustawowych, sprzyja zwiększaniu efektywności oraz przepływowi informacji wewnątrz organizacji.

Z wydłużonej, pięcioletniej gwarancji, skorzystać mogą nabywcy modeli:

- Epson DS-520: skaner z podajnikiem arkuszy i funkcją dwustronnego skanowania przy prędkości 30 str./min, oferujący zaawansowane możliwości obrazowania oraz oprogramowanie Document Capture Pro., pozwalające na proste zintegrowanie skanera z firmowym systemem zarządzania dokumentacją.

- Epson DS-520N: wyposażony w moduł sieciowy oraz funkcje szybkiego skanowania i przetwarzania danych. Może być wykorzystywany przez wielu użytkowników, usprawnia obieg dokumentów w organizacji (dzięki oprogramowaniu Document Capture Pro wielu użytkowników ma dostęp do funkcji skanowania za pomocą jednego przycisku z ustawieniami dostosowanymi do różnych typów zadań).

- Epson DS-560: funkcja szybkiego skanowania i przetwarzania danych znacznie usprawnia obieg dokumentów w organizacji. Umożliwia łączność za pośrednictwem Wi-Fi i Wi-Fi DirectTM oraz interfejsu USB. Wyposażone w oprogramowanie Document Capture (Mac) i Document Capture Pro (Windows).


Aby skorzystać z wydłużonej, pięcioletniej gwarancji na modele Epson DS-520, DS-520N oraz DS-560, należy zachować dowód zakupu i zarejestrować urządzenie na stronie Epsona

Więcej informacji o bieżących promocjach Epson znaleźć tutaj

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0