data publikacji

Na rynku pojawia się wkrótce nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon dla nowoczesnych środowisk biurowych.

Fot. Canon

Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Canon imageRUNNER ADVANCE C5500 składa się z pięciu kolorowych modeli A3imageRUNNER ADVANCE C5535, C5535i, C5540i, C5550i i C5560i – które, wykorzystując systemy obiegu dokumentów i intuicyjną obsługę, pomagają zwiększać produktywność i ograniczać koszty związane z drukiem w nowoczesnych środowiskach biurowych.

Urządzenia posiadają wspólną platformę programistyczną, co przekłada się na zwiększenie użyteczności i większą funkcjonalność w zakresie zarządzania drukiem.

Urządzenia zostały wyposażone w duży ekran dotykowy, którego ustawienia można dopasować do potrzeb konkretnych użytkowników czy wymogów prowadzonej działalności biznesowej.

Modele z serii imageRUNNER ADVANCE C5500 wyróżniają się najbardziej rozbudowanymi możliwościami w tej klasie urządzeń i pozwalają zwiększyć wydajność organizacji. Oprogramowanie Universal Login Manager łączy kontrolę dostępu do określonych funkcji i autoryzację użytkownika ze szczegółowym raportowaniem dotyczącym druku. Pozwala to znacząco ograniczyć koszy związane z produkcją firmowych dokumentów.

Nowe urządzenia mogą także zostać zintegrowane z opcjonalnym oprogramowaniem Canon uniFLOW, czyli skalowalnym rozwiązaniem do zarządzania flotą urządzeń, drukowaniem, ale także z rozwiązaniami wspierającym skanowanie.
Płynna integracja z aplikacjami biznesowymi czy chmurą sprawia, że seria imageRUNNER ADVANCE C5500 dopasowuje się do istniejących procesów i standardów oraz pracy mobilnej.

Efektywne zarządzanie informacjami i dokumentami w firmach staje się coraz ważniejsze, dlatego urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C5500 zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu procesu cyfryzacji. Nowe drukarki wielofunkcyjne łączą szybkie skanowanie z możliwością zapisu cyfrowych dokumentów do popularnych formatów, takich jak PDF (z możliwością przeszukiwania), Microsoft Word czy Microsoft PowerPoint. Jednoprzebiegowy, dwustronny podajnik dokumentów o pojemności do 150 arkuszy zapewnia szybkie przetworzenie plików i ich cyfryzację nawet w środowiskach biznesowych o największym obłożeniu.

Seria imageRUNNER ADVANCE C5500 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Jest to możliwe dzięki ograniczeniu do minimum konieczności serwisowania i obsługi przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności – komentuje Dan Woodstock, Project Manager, Canon Europe. – Prawdziwa wartość druku w środowiskach biznesowych oznacza możliwość intuicyjnego tworzenia, zarządzania i swobodnego przepływu dokumentów i informacji w ramach organizacji. Nowa seria urządzeń wprowadza wspólną platformę programistyczną, która pozwoli ograniczyć wewnętrzne procesy administracyjne, czas i nakład pracy, a także zapewni użytkownikom dostęp do cyfrowych technologii i rozwiązań, jakich potrzebują, by pracować jeszcze wydajniej.


Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C5500 będą dostępne w Europie od 1 września b.r.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0