data publikacji

Ciche i szybkie profesjonalne skanery dokumentowe do punktów kancelaryjnych, obsługi klienta i sekretariatów – oto nowe urządzenie Kodaka.

Skanery Kodak Alaris: modele i1190 oraz i1190E pracują cicho i nie zakłócają atmosfery spotkania z klientem czy pracy w biurze


Wszystkie miejsca, w których obsługiwani są klienci, są projektowane pod kątem komfortowej i sprawnej pracy. Dlatego zastosowanie mają tu rozwiązania, które istotnie wpływają na szybką i bezproblemową obsługę.
Takie są nowe kompaktowe skanery Kodak Alaris i119 oraz i1190E, które pozwolą uporać się z zadaniem skanowania rozmaitych dokumentów: arkuszy, faktur, plastikowych kart oraz każdej dokumentacji w formacie A4 i mniejszej.

Skanery Kodak Alaris: modele i1190 oraz i1190E pracują cicho i nie zakłócają atmosfery spotkania z klientem czy pracy w biurze. Mają niewielkie wymiary, dzięki czemu zmieszczą się wraz z innymi potrzebnymi przedmiotami i urządzeniami na przestrzeni każdego biurka.
Kolorowy wyświetlacz LCD, przyciski funkcyjne i zastosowane oprogramowanie automatyzują proces skanowania, a w przypadku modelu i1190E zastosowano wbudowany mikroprocesor, minimalizujący pracę komputera nad zeskanowanym dokumentem.

Oba modele przetwarzają dokumenty z prędkością do 40 stron na minutę, dzienna wydajność wynosi 5 tys. stron. W sytuacji skanowania wsadu dokumentów pomocny jest automatyczny podajnik, który zmieści do 75 kartek.

Nowe skanery Kodak wyposażono w bezpłatne oprogramowanie OCR obsługujące język polski (doc, xls, rtf, pdf), silnik kodów kreskowych pozwalający na separację dokumentów oraz rozpoznanie wartości kodu, a także funkcję ochrony arkuszy przez zgnieceniem.
Model i1190E posiada dodatkowo sprzętowe wsparcie dla technologii Perfect Page™, która koryguje niedoskonałości, jakie mogą pojawić się na cyfrowym dokumencie.


Kodak Alaris i1190 oraz i 1190E są dostępne w Veracomp oraz u partnerów handlowych współpracujących z dystrybutorem.
Gwarancja wynosi 36 miesięcy.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0