data publikacji

Monochromatyczna drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP151dw – z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach

Urządzenie oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android mogą, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business, drukować dokumenty, prezentacje czy zdjęcia bezpośrednio ze swoich smartfonów i tabletów. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Google Cloud Print i Mopria Print Service dla urządzeń z systemem Android, drukowanie z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsze.

i-SENSYS LBP151dw to produkt dla firm, które poszukują wydajnych rozwiązań przyspieszających procesy biurowe.

Drukarka zapewnia druk z prędkością do 27 str./min i automatyczny druk dwustronny. Technologia szybkiego druku pierwszej strony zapewnia niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, nawet będącego w trybie uśpienia (w ciągu kilku sekund).

– Drukarka i-SENSYS LBP151dw została stworzona, aby zapewnić łatwą integrację i rozbudowaną funkcjonalność w zakresie współpracy z urządzeniami mobilnymi przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji – podkreśla Anil Jagpal, Marketing Manager w Canon Europe. – Dzięki standardom łączności PCL i Wi-Fi, które dostępne są w jednym niewielkim urządzeniu, środowiska biznesowe mogą zwiększać wydajność w realizacji codziennych zadań.

Drukarka i-SENSYS LBP151dw będzie dostępna w kwietniu br.


Kluczowe cechy:
- druk z prędkością do 27 str./min
- wbudowane Wi-Fi
- technologia szybkiego wydruku pierwszej strony
- wydruk pierwszej strony w 8 sekund
- wsparcie standardu MOPRIA
- wsparcie usługi Google Cloud Print
- obsługa języka PCL5e/6
- automatyczny druk dwustronny

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0