data publikacji

Canon pokazał nowe urządzenia imageRUNNER dla biur i wewnętrznych działów reprograficznych.

Fot. Canon

Firma Canon Europe zaprezentowała nową linię monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych (MFD), przeznaczonych dla biur i wewnętrznych działów reprograficznych.

Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE 6500 i 8500 PRO zostały zaprojektowane, aby usprawnić zarządzanie kosztami, poprawić bezpieczeństwo i wydajność pracy w przedsiębiorstwach.  Oferują szereg rozwiązań, które ograniczają łączne koszty zarządzania dokumentami, zabezpieczają informacje i usprawniają przepływ pracy.

– Nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE poszerzają gamę rozwiązań druku Canon i rozwijają nagradzane technologie, aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb  firm dziś i w przyszłości – podkreśla Francis Thornhill, Marketing Manager, Canon Europe.

Mniejsze koszty zarządzania dokumentami

90 proc. wydatków na zarządzanie dokumentami to koszty ukryte, związane z przetwarzaniem i publikowaniem dokumentów oraz zarządzaniem urządzeniami. Seria imageRUNNER ADVANCE 6500 i 8500 ogranicza te ukryte koszty, oferując łatwe zarządzanie i obsługę, a także zaawansowane funkcje skanowania i publikowania dokumentów.

Najwięcej ukrytych kosztów generowanych jest podczas przetwarzania dokumentów oraz integrowania ich z cyfrowym przepływem pracy. Nowe urządzenia łączą zaawansowane funkcje skanowania z nagradzaną platformą rozwiązań Canon, aby zintegrować i zoptymalizować procesy związane z obiegiem tradycyjnych dokumentów.

Użytkownicy mogą skanować, archiwizować, przetwarzać oraz przekazywać informacje w dowolnym formacie bezpośrednio z urządzenia do każdej lokalizacji.

Intuicyjne graficzne menu, charakterystyczne dla tej linii urządzeń, w połączeniu z nowym pojemnościowym ekranem dotykowym WVGA sprawia, że obsługa urządzenia jest równie łatwa, jak używanie smartfona lub tabletu. Nowe możliwości personalizacji automatycznie dostosowują ekran początkowy, książki adresowe i ustawienia do potrzeb każdego użytkownika. Pomoc wideo oraz automatyczne wykrywanie rozmiaru nośnika i błędów w podawaniu papieru przyspieszają pracę, a czujnik ruchu skraca czas oczekiwania na włączenie urządzenia i ogranicza zużycie energii.

Wsparcie dla usługi Mopria, druk PDF oraz łączność Wi-Fi w standardzie, a także opcjonalna obsługa NFC rozszerzają możliwości nowych urządzeń o funkcje niezbędne do pracy z urządzeniami mobilnymi.

Wytrzymała konstrukcja, elastyczna obsługa nośników i wszechstronne opcje finishingu pozwalają firmom produkować profesjonalne dokumenty we własnym zakresie, bez dodatkowych kosztów zewnętrznych. Dzięki obsłudze branżowych standardów oraz możliwości scentralizowanego i zdalnego zarządzania, nowe urządzenia dobrze integrują się z usługami zarządzania drukiem, które odciążają firmy od zadań związanych z produkcją materiałów papierowych.

Zwiększone bezpieczeństwo

Nowe urządzenia obsługują najnowsze standardy bezpieczeństwa, w tym bezpieczne usuwanie zawartości dysku twardego, IPSec oraz szyfrowanie całego dysku zgodnie z normą FIPS 140-2. Nowo dodana funkcja zasad bezpieczeństwa grupuje wszystkie ustawienia w jednym miejscu, ułatwiając zarządzanie oraz stosowanie ustawień i reguł zabezpieczeń.

Seria imageRUNNER ADVANCE 6500 i 8500 została wyposażona w ustandaryzowane, nagradzane oprogramowanie Universal Login Manager, które oferuje unikatową kombinację uwierzytelniania użytkowników, personalizacji, kontroli funkcji urządzenia oraz raportowania. Dzięki płynnej integracji z systemem uniFLOW, większe firmy mogą włączyć nowe urządzenia do swojego biznesowego  środowiska i korzystać z pełnego pakietu funkcjonalności, w tym kontroli dostępu użytkowników oraz druku i zarządzania dokumentami.

– W firmie Canon zawsze staramy się zrozumieć problemy naszych klientów i tworzyć rozwiązania, które pomogą im osiągnąć zakładane cele. Nowe urządzenia zapewniają firmom niezawodne rozwiązania do zarządzania dokumentami, które pozwolą ograniczyć koszty, lepiej zabezpieczać informacje oraz podnosić wydajność pracy – podsumowuje Francis Thornhill z Canon.


Serie imageRUNNER ADVANCE 6500 i 8500 PRO będą dostępne w Europie już od 1 marca br.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0