data publikacji

Sharp poszerza ofertę szybkich urządzeń wielofunkcyjnych A3.

Wszystkie modele serii Nova-E wyróżniają szerokie możliwości konfiguracyjne

Firma Sharp Europe dodała nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 do serii monochromatycznych urządzeń Nova-E, przeznaczonych dla małych firm i grup roboczych, szukających szybkich, zintegrowanych z siecią urządzeń, które można rozbudowywać w miarę rozwoju firmy.

Urządzenie MX-M356N oferuje najwyższą prędkość druku w całej serii, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas realizacji dużych zadań druku, a ponadto, podobnie jak inne maszyny z tej serii, jest gotowe do pracy w sieci, dzięki czemu każdy użytkownik sieci firmowej może się z nim wygodnie połączyć.

Konfiguracja i integracja

Wszystkie modele serii Nova-E wyróżniają szerokie możliwości konfiguracyjne, dzięki czemu mogą rosnąć razem z firmą. Na przykład, jeśli liczba pracowników wzrośnie, standardową pojemność podajników papieru, wynoszącą 1100 arkuszy, można zwiększyć do 2100, bez konieczności inwestowania w nowe urządzenie. Modele serii Nova-E można również łatwo integrować z urządzeniami mobilnymi, zwiększając ich produktywność.

Prędkość, oszczędność

Model MX-M356N wyróżnia wyższa prędkość, sięgająca 35 stron na minutę, oraz oszczędzające przestrzeń rozwiązania, które automatyzują zszywanie i sortowanie, pozwalając tworzyć bardziej profesjonalnie wyglądające dokumenty. Dzięki wbudowanemu szybkiemu kolorowemu skanerowi, dokumenty można porządkować i archiwizować w postaci cyfrowej z prędkością 56 obrazów na minutę.

Intuicyjna nawigacja

Interaktywny 7-calowy kolorowy ciekłokrystaliczny ekran dotykowy zapewnia sprawną i intuicyjną nawigację między funkcjami urządzenia, a podgląd miniatur dokumentów pozwala bezpośrednio z panelu sterowania sprawdzać zadania kopiowania, wysyłania i zapisu.
Urządzenie MX-M356N działa zgodnie ze filozofią BYOD, która pozwala łączyć się z aplikacją Sharpdesk Mobile poprzez opcjonalną kartę Wireless LAN, umożliwiając pracownikom mobilnym bezpieczne drukowanie z dowolnego miejsca, bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.

Wyzwania przyszłości

– Urządzenia wielofunkcyjne Sharp wyróżniają się wydajnością i rozwiązaniami zwiększającymi efektywność pracy, od szybkiego, niezawodnego druku, poprzez łatwy w obsłudze interfejs i możliwość pracy z urządzeniami mobilnymi – podkreśla Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE. – Wszystko to pozwala zaoszczędzić czas i nakład pracy, dzięki czemu pracownicy mogą się skoncentrować na swoich zadaniach.

Seria urządzeń Nova-E, poszerzona o nowy model MX-M356N, oferuje firmom wszelkie funkcje, których mogą potrzebować dzisiaj, a szerokie możliwości dostosowywania do nowych potrzeb pozwalają sprostać wyzwaniom przyszłości.


Urządzenie uzyskało certyfikat Energy Star. Jego zasilanie włącza się i wyłącza automatycznie, stosownie do potrzeb lub zgodnie z ustawieniami administratora.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0