data publikacji

Międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej Paperworld 2016 wystartują 30 stycznia.

Fot. M.Szulc | biuro-kreacja.info
Fot. M.Szulc | biuro-kreacja.info

Impreza potrwa od 30 stycznia do 2 lutego we Frankfurcie nad Menem. Organizatorzy podkreślają duże zainteresowanie wystawców targami Paperworld 2016 – jest już ponad 1000 zgłoszeń z 56 krajów. Najwięcej wystawców będzie z Niemiec, a także z Włoch, Turcji, Holandii, Hiszpanii, Polski i Wielkiej Brytanii. Obecne będą też firmy z Azji – m.in. z Indii, Chin, Hong Kongu, Korei Południowej i Tajwanu.

– Fakt, że tak wielu wystawców już teraz zarejestrowało się na Paperworld 2016, świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszymi targami jako miejscem, gdzie spotkają się przedstawiciele branży, zarówno od strony handlowej, jak i przemysłowej, aby nawiązać wartościowe kontakty z producentami oraz poznać kolegów po fachu – komentuje Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld.

Dla firm coraz istotniejsze jest pozyskiwanie nowych rynków zbytu. Targi Paperworld oferują tu wyjątkowo dużo szans, ponieważ odwiedzający przybywają z bardzo wielu krajów, a dostępna tu oferta jest wyjątkowo szeroka. Znajdziemy tu zarówno artykuły szkolne i biurowe, artykuły do pakowania prezentów, gotowe opakowania, akcesoria do druku, produkty papeteryjne, jak również akcesoria piśmiennicze i rysunkowe.

Wyjątkowo zróżnicowane grono wystawców targów przyciąga ponadto najróżniejsze grupy odbiorców, wśród których są sprzedawcy, przedsiębiorcy, osoby decyzyjne z księgarni oraz sklepów spożywczych, kierownicy graficznych szkół wyższych, firmy oferujące szkolenia czy też kadra asystencka. Na Paperworld każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowym atutem będzie zróżnicowany program ramowy z interesującymi wykładami, panelami dyskusyjnymi, ceremoniami przyznania nagród, pokazami trendów i pokazami specjalnymi, które zostaną dobrane zgodnie z obszarami zainteresowań ekspertów odwiedzających targi.

 


Fakt, że na targi już teraz zarejestrowało się tak wiele osób potwierdza, że branża artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych dostrzega te wartości w odbywających się we Frankfurcie targach branżowych.

Szczegóły i informacje: www.paperworld.messefrankfurt.com


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0