data publikacji

Za nami 9. edycja Festiwalu Druku – targów reklamy i poligrafii reklamowej. W gronie wystawców nie zabrakło firmy Epson.

Największą uwagę profesjonalistów przyciągał model SureColor SC-P10000, będący reprezentantem kolejnej generacji drukarek LFP od Epsona
Na stoisku Epsona obejrzeć można było modele klasy LFP

 

Prezentowane były przede wszystkim urządzenia do produkcji wielkoformatowych wydruków na potrzeby reklamy, ale nie zabrakło też sprzętu mniejszych gabarytów, niemniej przydatnych w tworzeniu materiałów skutecznych w dotarciu do klienta końcowego.

Na stoisku Epsona obejrzeć można było modele klasy LFP, takie jak SureColor SC-S40610, SC-S80610, SC-T5200D MFP czy dedykowana do druku sublimacyjnego na tekstyliach SC-F9200. Dodatkową atrakcją były urządzenia, takie jak cyfrowa drukarka do bezpośredniego drukowania na koszulkach SureColor SC-F2000, suchy mini lab SL-D700 i drukarki do tworzenia krótkich, spersonalizowanych serii etykiet ColorWorks C3500/C7500.

Największą uwagę profesjonalistów przyciągał model SureColor SC-P10000, będący reprezentantem kolejnej generacji drukarek LFP od Epsona, wyznaczających nowe standardy jakości w druku wielkoformatowym. Do jego zalet należy m.in. jakość gwarantowaną przez zestaw 10 kolorowych tuszów UltraChrome Pro (w tym dwóch rodzajów czerni przełączanych z panelu, bez fizycznej wymiany kartridży). Kluczową innowacją zastosowaną w tym modelu jest też precyzyjna technologia podawania nośników uzyskana dzięki stabilizatorowi podawania papieru wyposażonemu w kamerę.

– W tym roku w stosunku do poprzedniego nasze stoisko, jak i całą imprezę, odwiedziło więcej gości, z których zdecydowaną większość z nich stanowili profesjonaliści gotowi do podejmowania decyzji zakupowych – mówi Tomasz Kuciński, Senior Account Manager w Epson. – Wystawiając obok topowych modeli drukarek LFP także bardziej zaawansowane urządzenia (np. duplikator dysków PP-100 czy drukarki etykiet ColorWorks) mogliśmy proponować nie tylko sam sprzęt jako taki, lecz cały ekosystem środków marketingowego dotarcia do odbiorcy. Istotną cechą naszych rozwiązań, która znalazła uznanie u zainteresowanych, jest zrównoważenie jakości i wydajności z niskim TCO. Dodatkowo urządzenia tworzone są z naciskiem na ekologiczną pracę, co skutkuje niższymi nakładami na produkcję oraz niską szkodliwością procesu dla pracowników.
 


Firma Epson serdecznie dziękuje wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko firmy na Festiwalu Druku i zaprasza na kolejną edycję za rok.

 

Zobacz też: 500 zł do zwrotu!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0