data publikacji

Szanghaj był gospodarzem 36. edycji China International Furniture Fair (CIFF).

Fot. CIFF Shanghai 2015
Fot. CIFF Shanghai 2015

Targi odbywały się w nowiutkim obiekcie – Shanghai Convention & Exhibition Center – na powierzchni 400 tys. mkw., z udziałem 1,4 tys. wystawców i ponad 75 tys. zwiedzających.

Na CIFF Shanghai 2015 można było obejrzeć meble biurowe, meble do domu i ogrodu, materiały dekoracyjne, akcesoria meblowe, maszyny i surowce do ich produkcji.
Targi i towarzyszące im wystawy oraz konferencje były doskonałą okazją, by przyjrzeć się najnowszym trendom w branży.
Oprócz wiodących chińskich i azjatyckich marek, w imprezie wzięły udział firmy meblarskie z USA, Włochy, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Portugalii, Australii i Turcji.

A jak zaprezentowały się chińskie firmy? Zwracał uwagę niesamowity przełom, który dokonuje się w Chinach, próba stworzenia i odnalezienia własnej stylistyki, opartej na tradycyjnych formach, które są obecnie interpretowane w nowoczesny sposób. Coraz więcej uwagi poświęca się jakości, dbałości o szczegóły.

W sektorze biurowym gościło wiele międzynarodowych firm, takich jak Herman Miller. Widoczne były nowe trendy w tej branży, m.in. koncepcja „zielonego biura”, która stawia człowieka
w centrum, ewolucja sposobu pracy – open space podzielony na strefy pracy, spotkań, relaksu, przestrzeń wspomagającą nie tylko pracę, ale komunikację, współpracę, zaangażowanie. 
Temu sprzyjają przyjazne pracownikom projekty i produkty – o holistycznych kształtach, kolorach, funkcjach.


 

Biuro-kreacja.info uczestniczyła w wiosennej odsłonie Targów CIFF, które odbywały się w marcu Kantonie.

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj :

Kilometry hal i... chińskie księżniczki

Biuro-kreacja w Chinach!

CIFF 2015 - największe targi meblowe!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0