data publikacji

Dostępna jest już najnowsza wersja CorelDRAW Graphics Suite 2018 – wszechstronnego rozwiązania do projektowania grafiki.

Co nowego znajdziemy w najnowszej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2018?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018, najbardziej zmodernizowana wersja od lat, oferuje nowe możliwości twórcze i znacznie poprawia wydajność. Najnowsza wersja pakietu programów do projektowania firmy Corel zawiera szereg zaawansowanych funkcji i udoskonaleń, pomagających zawodowym grafikom zmieniać pomysły w profesjonalne, bogate wizualnie prace. Pakiet uzupełniono o nowe funkcje, służące do projektowania i edycji zdjęć wraz z licznymi ulepszeniami, obejmującymi tok pracy, które pozwalają szybko uzyskać wyjątkowe rezultaty.

– Niezależnie od branży i poziomu zaawansowania, każdy kto zajmuje się projektowaniem grafiki, ma tę samą listę najważniejszych życzeń: projektować bez ograniczeń, dostarczyć produkt końcowy, który zrobi wrażenie na odbiorcach i oczywiście zdążyć ze wszystkim na czas – podkreśla John Falsetto, Senior Director of Products, CorelDRAW and Productivity. – Opracowując wersję 2018, słuchaliśmy opinii użytkowników pakietu CorelDRAW w celu znalezienia równowagi pomiędzy tym, co możliwe a tym, co praktyczne.

Co nowego znajdziemy w najnowszej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2018? Szereg nowości i ulepszeń, m.in.:

- Tryb rysowania Symetria – twórz w czasie rzeczywistym różne typy symetrycznych projektów, od prostych rysunków po olśniewające mandale i złożone efekty kalejdoskopowe.
- Efekt Dodaj perspektywę – szybko uzyskaj wrażenie odległości i głębi, stosując perspektywę do map bitowych, obiektów wektorowych lub obu rodzajów elementów bezpośrednio w oknie rysowania.
- Narzędzie Uderzenie, efekt Pointillizer i rozszerzenie PhotoCocktail – orzystaj z narzędzia Uderzenie, żeby z łatwością dodawać ruch do elementów na rysunku lub wyróżniać je. Wypróbuj efekt Pointillizer do tworzenia wysokiej jakości mozaik wektorowych z obiektów wektorowych i map bitowych. Eksperymentuj z rozszerzeniem PhotoCocktail i projektuj kolaże ze zdjęć.
- Narzędzie Cień blokowy – dodawaj blokowe cienie wektorowe do obiektów i tekstu za pomocą interakcyjnej funkcji, która pozwala znacznie zredukować czas potrzebny na przygotowanie projektu do realizacji. 

Pakiet CorelDRAW 2018 oferuje wiele uaktualnień, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności, m.in.: dostosowywane podglądy krzywych; szybsze podglądy obiektów wektorowych; przeprojektowane selektory wypełnień i przezroczystości oraz włączanie i wyłączanie przyciągania, co pozwala realizować codzienne zadania szybciej niż kiedykolwiek.

Nowe funkcje programów PHOTO-PAINT 2018 i CorelDRAW 2018 oraz dodatek AfterShot 3 HDR pozwalają wykonać więcej operacji na zdjęciach i obrazkach, m.in.:
– interakcyjne prostowanie zdjęć
– interakcyjne dostosowywanie perspektywy na zdjęciach 
– afterShot 3 HDR

Idealny do tworzenia projektów w dowolnym rozmiarze — od logo, przez grafiki internetowe, do billboardów — pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera:
CorelDRAW® 2018 — tworzenie grafiki wektorowej i układu stron
PHOTO-PAINT® 2018 — edycja zdjęć
Font Manager™ 2018 — przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi
PowerTRACE® 2018 — przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej (w aplikacji CorelDRAW 2018)
CONNECT™ 2018 — wyszukiwanie zasobów
CAPTURE™ 2018 — przechwytywanie zawartości ekranu
AfterShot™ 3 HDR — edytor plików RAW
BenVISTA PhotoZoom Pro 4 — moduł dodatkowy służący do powiększania obrazów cyfrowych

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera także 10 tys. obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2 tys. zdjęć cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, ponad 1 tys. czcionek, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2 tys. szablonów na pojazdy, ponad 500 interakcyjnych ramek i ramek zdjęć oraz ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych. Dzięki przeprojektowanemu ekranowi powitalnemu, poradom ekspertów, wskazówkom dotyczącym produktów i szkoleniowym nagraniom wideo szybko rozpoczniesz pracę.

Zakup pakietu CorelDRAW Graphics Suite jest możliwy na wiele sposobów.
Więcej informacji na temat opcji zakupu można znaleźć pod adresem: www.coreldraw.com/purchase


CorelDRAW Graphics Suite 2018 dla systemu Windows - cena pełnej wersji wynosi 2699 zł. Firmy mogą skorzystać z opcji zakupu licencji zbiorowych, która zapewnia m.in. wdrażanie sieciowe i wirtualizację.
Informacje o opcjach licencjonowania pakietu CorelDRAW: www.coreldraw.com/business


Dodatkowe informacje oraz 15-dniowa, darmowa wersja próbna są dostępne na stronie www.coreldraw.com

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0