data publikacji

Wiosenna edycja CIFF (China International Furniture Fair), największych na świecie targów branży meblarskiej i najważniejszej platformy biznesowej w Azji, odbędzie się w Guangzhou (Kanton).

Podczas drugiej fazy targów CIFF - w dniach 28-31 marca 2018 - zobaczymy meble i rozwiązania dla biur
Zrozumienie rynku w celu rozłożenia trendów na czynniki pierwsze, zapewnienie nienagannych w stylu, cenie czy jakości rozwiązań – to podejście pozwoliło CIFF stać się światowym źródłem inspiracji

Wielkie oczekiwania towarzyszą najbliższej, 41 edycji targów CIFF. Przewidywany jest udział 4 tysięcy wystawców, którzy będą prezentować swą ofertę na 750 tys. mkw. Oczekuje się też, że targi odwiedzi co najmniej 190 tys. gości z branży.

Tegoroczna edycja, podobnie jak w latach ubiegłych, z uwagi na ilość wystawców i zakres prezentowanych produktów i rozwiązań, zostanie podzielona zostanie na dwa etapy: 18-21 marca i 28-31 marca.
Zrozumienie rynku w celu rozłożenia trendów na czynniki pierwsze, zapewnienie nienagannych w stylu, cenie czy jakości rozwiązań – to podejście pozwoliło CIFF stać się światowym źródłem inspiracji w kwestii umeblowania wnętrz. Sektor ten jest rozwijany i unowocześniany, aby zaoferować jak najlepsze rozwiązania zarówno wystawcom, jak i gościom targów.

Pierwsza faza targów CIFF (18-21 marca)

W tym czasie zostanie zaprezentowane zostanie tu całe spektrum rozwiązań meblarskich (zarówno styl klasyczny, jak i nowoczesny), produkty i meble w kategoriach home furniture, home decor & home textiles, outdoor & leisure furniture.

Innymi słowy, produkty są w stanie wyrazić osobowość osoby, która je wybrała. Meble nie są projektowane po to, by być tylko częścią większej całości czy kolekcji, ale po to, by zaspokoić oczekiwania klienta i dać mu to, czego potrzebuje. Produkty, które mogą zostać oddane do użytku użytkownikowi, wykorzystujące zaawansowaną technologię Internetu Rzeczy, przetwarzanie w chmurze – a wszystko to po mistrzowsku ukryte w subtelnym designie. Innymi słowy: produkty wysokiej jakości, które mogą zapewnić wysoki poziom komfortu i luksusowy design, ale jednocześnie są w przystępnej cenie, mogą zadowolić prawie wszystkich użytkowników, umiejętnie łącząc ze sobą różne, łatwe do zintegrowania elementy.

Według najnowszych danych, opublikowanych przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych ChRL, wartość eksportu mebli od stycznia do sierpnia 2017 r. wyniosła 12,64 mld RMB, co oznacza roczny wzrost o 6,2 proc.

Aby pomóc międzynarodowym nabywcom i klientom, pomieszczenia mieszkalne (jadalnie i pokoje dzienne) zostaną połączone w ramach jednej ekspozycji, podobnie jak elementy tapicerowane i materace, co ma ułatwić i zoptymalizować  zwiedzanie oraz oglądanie targów. Sektory Homedécor & Hometextile będą prezentować styl Zen w jego różnorodnych odsłonach, natomiast Outdoor & Leisure zaoferuje produkty takie jak sprzęt ogrodniczy, fontanny i ręcznie robione meble z żelaza. Odbywający się po raz trzeci Festival Garden Lifestyle będzie zawierał różne interpretacje stylu życia na świeżym powietrzu.

Druga faza targów CIFF  (28-31 marca 2018)

W tym czasie zobaczymy meble i rozwiązania dla biur, dla przestrzeni komercyjnych i wnętrz użyteczności publicznej (np. hotele, przychodnie i szpitale). Będą też wystawcy – producenci i dostawcy maszyn oraz surowców dla przemysłu meblarskiego.

Guangzhou: biznes i kultura

Kanton (po chińsku: Guangzhou), jest największym nadmorskim miastem w południowych Chinach i trzecim co do wielkości miastem w kraju, po Pekinie i Szanghaju. To stolica prowincji Guangdong, kwitnące centrum handlu, jest zdecydowanie jednym z najlepiej prosperujących miast w kraju. Dynamiczne i żywe miasto zapewnia wiele możliwości, abyś dobrze spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć po targach, a także wrócić do domu z zapasem wspomnień i zdjęć. Położone w delcie Rzeki Perłowej miasto leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Hongkongu (łatwo dojechać pociągiem lub autobusem). Ta strategiczna pozycja gwarantowała Guangzhou rolę strategicznego portu i kapitału biznesowego przez setki lat.
Kanton jest uważany za kulinarną stolicę Chin i kolebkę kuchni kantońskiej (Yuecai) – tutaj jest więcej restauracji na osobę, niż w jakiejkolwiek innej części Chin. Jest tylko kilka innych miast na świecie, w których można delektować się tak niezwykłymi i wyrafinowanymi doznaniami smakowymi.


Więcej informacji: www.ciff.furniture

 

Zobacz fotorelację z poprzedniej edycji Targów w Szanghaju w 2017 roku: CIFF: kooperacja i innowacje

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0