data publikacji

Paperworld to międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej we Frankfurcie nad Menem. Najbliższa edycja odbędzie się w 27-30 stycznia 2018.

W ośmiu halach wystawienniczych około 1,5 tys. z 60 krajów zaprezentuje nowinki z sektora papierniczego dla domu i biura. Tegoroczna edycja Paperworld odbywa się pod hasłem „New Perspectives”. Niezwykle szeroka gama produktów ukaże najnowsze kierunki w dziedzinie zaopatrzenia biurowego i artykułów papierniczych.

Niezrównany wybór wyznaczających trendy produktów papierniczych i piśmienniczych, oferowanych na targach Paperworld, od dawna budzi zachwyt odwiedzających branżystów. Przez lata nasze targi stały się czołową platformą określającą nowe perspektywy na rynku papierniczym – podkreśla Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld.

Targi obejmują również obszerny program wydarzeń towarzyszących, które mają na celu doradzanie i zainspirowanie uczestników ze wszystkich gałęzi sektora – od sprzedaży hurtowej i detalicznej, po handel wysyłkowy i internetowy oraz dużych kupców komercyjnych.

The Visionary Office: świat artykułów biurowych dla firm

Urządzenia biurowe, notatniki i segregatory, papier biurowy, przybory do pisania i szkicowania, akcesoria do komputerów i drukarek, czy materiały drukarskie z recyclingu – na targach będzie można znaleźć wszystkie kategorie produktów, które ze współczesnego miejsca pracy uczynią prawdziwie wizjonerskie biuro. W halach 3.0, 4.0 oraz 6.0 producenci wystawią szeroki asortyment dla innowacyjnego biura.

* Hala 3.0 – producenci zaopatrzenia biurowego, m.in. Bi-silque, Exacompta-Clarefontaine, Herma, HSM, Krug & Priester (Ideal), Olympia, Stylex Schreibwaren
* Hala 4.0 – podzielona na dwa segmenty: przybory do pisania i artykuły szkolne. Wystawcy przyborów do pisania to m.in. Adel, Carioca, Möbius & Ruppert, Rubinato
* Remanexpo – materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek, między innymi z recyclingu. W tej sekcji zaprezentują się: Axro, Biuromax, Clover, Integral, Imcopex
   
Targi regularnie odwiedzane są przez liderów rynku ze wszystkich poziomów sprzedaży i dystrybucji – Paperworld to doskonała platforma do składania zamówień i uzupełniania asortymentu przez hurtowników i detalistów, importerów i eksporterów, spedytorów oraz przedstawicieli firm wysyłkowych i internetowych.

Biuro Przyszłości – pokaz specjalny ukierunkowany na zdrowie

W hali 3.0. odbędzie się inspirujący pokaz pod hasłem The Visionary Office. Pokaz ten cieszył się dużym powodzeniem podczas swojej premiery w roku 2017.

Tegoroczna edycja będzie dotyczyć zdrowia w środowisku biurowym. Po raz pierwszy w ramach inicjatywy The Visionary Office odbędzie się wystawa towarzysząca, na której zaprezentują się wiodący producenci z segmentu akustyki biurowej, oświetlenia, wentylacji, higieny, ergonomii oraz zrównoważonego rozwoju. Swój udział potwierdzili producenci takich marek światowej klasy, jak: Casio Europe, Durable Hunke & Jochheim, Holtz Office Support, Jakob Maul, Legamaster.

Najnowsze trendy w artykułach piśmienniczych dla domu

Międzynarodowi wystawcy zaprezentują najnowsze trendy w artykułach papierniczych do użytku osobistego, dzieląc się swoimi pomysłami i projektami na nadchodzący sezon. Artykuły piśmiennicze oraz upominki będą czekać na odwiedzających w halach 4.0, 5.1 i 6.1.

* Hala 4.0 – podzielona na dwa segmenty: przybory do pisania i artykuły szkolne. Główni wystawcy artykułów szkolnych to m.in. Creaciones Pandora, Gabol, Jeunes Premiers, Uitgevrij Lannoo oraz Wide Field.
* Hala 5.1 – nowinki od producentów kartek okolicznościowych (Hallmark Cards, Perleberg), dekoracji stołu (Braun + Company Papierwaren, Paper + Design), artykułów upominkowych (Depesche and Sheepworld) oraz papieru do pakowania, wstążek i kokard (Bolis, Francesco Brizzolari, Saul Sadoch)
* Hala 6.1 – notatniki, pamiętniki, segregatory (Leuchtturm Albenverlag), papeteria (Artoz Papier, Rössler Papier), przybory do pisania (Caran d´Ache, Diplomat)

Program wydarzeń towarzyszących, z pomysłami na rozwój handlu detalicznego

Targi Paperworld to nie tylko liczne nowinki ze strony wystawców, ale także  rozwinięty program wydarzeń towarzyszących, będących bogatym źródłem innowacji w dziedzinie aranżacji przestrzeni sklepowej i prezentacji ofert.

Pokaz trendów we foyer pomiędzy halami 5.1 i 6.1 to przegląd kolorystyki, kształtów i materiałów, które będą modne w nadchodzącym sezonie. W hali 5.1 odwiedzający znajdą natomiast specjalną wystawę Mr. Books & Mrs. Paper, przedstawiającą interesujące sposoby wkomponowania w księgarską przestrzeń sklepową produktów niezwiązanych z papiernictwem.  W hali 6.1, młode firmy z branży zaprezentują innowacyjne metody składania zamówień w handlu detalicznym.

International Sourcing: pełen łańcuch wartości

Targi Paperworld to od lat istotny punkt spotkań przedstawicieli branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych z całego świata, ale także dostawców i producentów własnych marek. Sprzedawcy i hurtownicy, przedsiębiorstwa importowe i eksportowe z całego świata znajdują partnerów do współpracy w halach 1.1 i 1.2. W odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie na tego typu przestrzeń, Paperworld otwiera nową halę tuż obok hali 1, Forum 0.

* Hale 1.1, 1.2 oraz Forum 0 zarezerwowane zostały dla producentów papieru, zaopatrzenia biurowego i artykułów piśmienniczych, których oferta skierowana jest na zamówienia masowe na rynkach międzynarodowych (International Sourcing), wśród nich takie firmy jak: D.H.A. Siamwalla, Dong-A Pencil, Eagle - Tung Yung International, Flair Pen & Plastic

 


Paperworld 2018 – zobacz to osobiście!

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów Paperworld, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd w dwóch wariantach. 

Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie 25-30 stycznia 2018, obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach. Cen 1 240 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 380 zł + VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy  w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub Wrocławiu.

Oferta  samolotowa z pełnym serwisem, w terminie 27-29 stycznia 2018, obejmuje 2 noclegi i 3 dni pobytu na targach. Cena 1 940 zł +VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł + VAT). Wylot z Warszawy.


Więcej informacji o targach Paperworld
www.paperworld.messefrankfurt.com
 
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
www.targifrankfurt.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0