data publikacji

Mikomax Smart Office przedstawia #Hush Work – dla pracownika i jego komfortu.

W przystosowaniu biura do pracy indywidualnej w skupieniu pomoże najnowsze rozwiązanie Mikomax Smart Office #Hush Work

Badania pokazują, że rośnie grupa osób, które decydują się na zmianę pracodawcy, szukając nie tylko lepszego wynagrodzenia czy możliwości rozwoju, ale też stawiając na komfort pracy. Badanie Antal pokazuje, że tzw. rotacja dobrowolna dotyczy niemal 11 proc. osób aktywnych zawodowo. W efekcie wyzwaniem dla organizacji będzie zatrzymanie doświadczonych pracowników.
Jednym z narzędzi, na którym coraz częściej skupia się uwaga kadry menedżerskiej i specjalistów od HR, jest biuro. Na co stawiają najwięksi?

Wyróżniający się smart office z ciekawym designem i miejscami dostosowanymi do różnego rodzaju działań. Jednak wciąż miejsca do pracy cichej są na górze listy elementów najważniejszych z perspektywy pracowników, po m.in. czasie dojazdu do pracy, dostępności komunikacji miejskiej, czystości czy dobrej jakości wi-fi. W przystosowaniu biura do pracy indywidualnej w skupieniu pomoże najnowsze rozwiązanie Mikomax Smart Office #Hush Work.

#Hush Work to nowa odsłona popularnego systemu kabin #Hush, których główne funkcjonalności koncentrują się wokół aspektów, takich jak akustyka, mobilność i funkcjonalność. Rozwiązanie zapewnia indywidualne stanowisko pracy gwarantujące ciszę i komfort, niezbędne do skupienia. Dodatkowo, projekt wyróżnia kompaktowość, która umożliwia wkomponowanie #Hush Work w istniejącą już przestrzeń, a w przyszłości – łatwą re-aranżację biura w przypadku potrzeby dostosowania go do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.

– Rozwiązanie wpisuje się w główną ideę przyświecającą projektowi i bazuje na tworzeniu mini-stref, które dostosowane są do pracy o różnej czy zmieniającej się dynamice – zauważa Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office. – W efekcie nawet w ramach otwartej przestrzeni biurowej powstają miejsca, umożliwiające izolację od głośnej strefy wspólnej i pracę indywidualną w skupieniu. Ważną cechą projektu jest także możliwość przeprowadzenia poufnej rozmowy telefonicznej czy wideokonferencji, bez przeszkadzania innym członkom zespołu w realizowaniu ich zadań.

Konstrukcja #Hush Work została wykonana w technologii laserowej, z płyty komórkowej oraz szkła hartowanego, zapewniającego dostęp do światła dziennego. Kabina wyposażona jest w aktywną wentylację uruchamianą czujnikiem ruchu, biurko, panel LED oraz wieszak i miejsce do siedzenia.

Projekt daje dużą możliwość personalizacji m.in. poprzez wybór koloru tapicerki z szerokiej gamy barw obić, a lekki design projektu nadaje przestrzeni nowoczesny charakter i przełamuje jej monotonię, tworząc przestrzeń atrakcyjną szczególnie dla młodej kadry. To także dodatkowy atut dla firm przywiązujących wagę do employer brandingu oraz dbających o spójność identyfikacji wizualnej. Co więcej, podobnie jak inne projekty z rodziny #Hush, wersja Work załamuje fale dźwiękowe w dużej przestrzeni wpływając na poprawę właściwości akustycznych całego biura.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0