data publikacji

Od 11 do 14 września w Szanghaju odbywać się będzie 40. edycja CIFF – to największe targi mebli i wyposażenia wnętrz, a zarazem ważna platforma biznesowa dla branży.

The Office Show zajmie dwie hale i połączy topowe firmy | Fot. M.Szulc, biuro-kreacja.info
Na 400 tysiącach mkw. wystawy w szanghajskim National Exhibition & Convention Centre zobaczymy duży wybór mebli i rozwiązań biurowych

CIFF (China International Furniture Fair) starannie planuje wrześniową imprezę, której towarzyszyć będzie hasło „Better Life, Better Work”. W wydarzeniu weźmie udział blisko 2 tys. marek i 90 tys. profesjonalnych zwiedzających. Na 400 tysiącach mkw. wystawy w szanghajskim National Exhibition & Convention Centre zobaczymy tradycyjne oraz nowoczesne meble do domów, wraz z elementami wyposażenia mieszkań i ogrodów, a także biur i miejsc użyteczności publicznej.

W tej edycji targów CIFF zoptymalizował układ sektorów tak, aby tematy wzajemnie się uzupełniały. Pięć głównych tematów branżowych ma na celu zaspokojenie potrzeb wystawców i odwiedzających – dzięki starannemu dostosowaniu i systematycznemu układowi.

Sektor mebli Modern Home Furniture znajdzie się na pierwszym piętrze, aby w znacznym stopniu poprawić integralność – goście będą mogli łatwo znaleźć luksusowe, eleganckie i nowoczesne meble domowe i zapoznać się z trendami w branży. Ten sektor obejmie siedem hal, z których każda zaproponuje charakterystyczny temat (indywidualny styl mebli i inteligentne domy, europejski i amerykański styl życia, nowoczesne marki mebli, strefa sof i sypialni, sala międzynarodowa). Taki układ klastrowy umożliwi klientom szybką lokalizację poszukiwanych produktów, a także zwiększy wydajność i jakość zamówień.

Sekcje Homedecor i Hometextile oraz sektory Outdoor & Leisure – to sektory wysoce wyspecjalizowane i ściśle powiązane. Zobaczymy tam meble i dekoracje do domów oraz ogrodów.

The Office Show zajmie dwie hale i połączy topowe firmy, działające w branży mebli biurowych i hotelarskich. Układ wyspecjalizowanych tematów będzie bardziej prosty i spójny, niż dotychczasowy, zmieni się też układ komunikacyjny tego sektora – innowacyjne korytarze umożliwią lepsze widoki na fasadę stoiska i 360-stopniowe widoki na miejsce imprezy, co pozwoli na pogłębianie doświadczenia targowego.

Nowe pomysły i wszechstronne rozwiązania (m.in. możliwości licznych spotkań z ekspertami, przedstawicielami branży i biznesu), promowanie i nagradzanie młodych talentów (projektantów, studentów designu i projektowania), wdrażanie ciekawych rozwiązań logistycznych i organizacyjnych, nawiązywanie strategicznej współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi i handlowymi. To wszystko ma na celu zapewnienie targom coraz szerszych możliwości na międzynarodowej, profesjonalnej platformie biznesowej, jaką od paru lat sukcesywnie staje się CIFF.

Jako lider w branży wystawienniczej mebli w Chinach i w Azji, CIFF staje się ulubioną i niezbędną platformą handlową dla światowego przemysłu meblarskiego. Nasza redakcja ma przyjemność obserwować rozwój tej imprezy już od pięciu edycji – za każdym razem zwiedzający zaskakiwani są czymś nowym, inspirującym i ciekawym.


 

Więcej informacji: www.ciff.furniture 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0