data publikacji

W ofercie Kinnarps pojawiła się nowa seria rozwiązań modułowych – Space.

Seria SPACE, proj. Stefan Brodbeck | Kinnarps
Seria SPACE, proj. Stefan Brodbeck | Kinnarps


Space to seria produktów o wszechstronnym zastosowaniu, zaprojektowana z myślą o szerokiej gamie zadań, z którymi możemy mieć do czynienia w biurze w ciągu typowego dnia pracy.

Seria Space została opracowana jako odpowiedź na dzisiejsze metody pracy, z naciskiem na biurowe potrzeby, dotyczące organizacji spotkań i przechowywania dokumentów.
W skład serii wchodzą rozwiązania modułowe, obejmujące stoły i szafy, które można łączyć ze sobą zależnie od potrzeb i dostępnej przestrzeni. Co ciekawe, poszczególne elementy można zestawiać ze sobą w taki sposób, aby utworzyć wyodrębnione półotwarte przestrzenie wewnątrz większych pomieszczeń.
Dzięki temu rozwiązanie to sprawdzi się też w roli ścianek działowych i dźwiękochłonnych, zapewniając odpowiedni poziom komfortu – zarówno w warunkach pracy zespołowej, jak i samodzielniej. Dzięki Space szafy stają się naturalnym elementem przestrzeni biurowej.

Seria Space zawdzięcza swój wyjątkowy charakter Stefanowi Brodbeckowi – uznanemu projektantowi, który współpracuje z Kinnarps już od jakiegoś czasu; najbardziej znanym owocem tej długotrwałej współpracy jest krzesło Embrace, które zostało wyróżnione nagrodą Red Dot Design Award.
Brodbeck znany jest ze swojego niesztampowego podejścia do proporcji i formy. Projektant chętnie eksperymentuje z kolorami i materiałami, tworząc niezwykle udane – i innowacyjne – projekty. Nie inaczej jest tym razem. Space to nietuzinkowa mieszanka elementów łagodnych, organicznych i form oszczędnych, wręcz surowych.

– Space to praktyczny wyraz tego, w jaki sposób podchodzi się dzisiaj do kwestii przechowywania przedmiotów i dokumentów, i jak będziemy podchodzić do tego w przyszłości. Projekt wpisuje się w naszą wizję nowoczesnego środowiska pracy – podkreśla Stefan Brodbeck. – Staraliśmy się stworzyć uniwersalny system modułowy, który stanie się odpowiedzią na różne potrzeby. Coś na tyle wszechstronnego, by sprawdziło się w różnych sytuacjach i aranżacjach. Space to rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi wziąć sprawy w swoje ręce i kreować przestrzeń nie tylko funkcjonalną, lecz także indywidualną i inspirującą.

Dzięki wszechstronnemu charakterowi, Space wpisuje się idealnie w koncepcję Activity-Based Working. Ponadto dzięki bogatej gamie materiałów i kolorów dostępnej w ofercie Kinnarps, system można spersonalizować wedle własnego uznania – odpowiednio do charakteru docelowego środowiska.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kinnarps.com

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0