data publikacji

Leia to nowe krzesło konferencyjne w ofercie Kinnarps, zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność i wszechstronność, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

Krzesło Leia, proj. Johan Larsvall i Nils Löventorn ze szwedzkiej pracowni Idesign dla Kinnarps
Krzesło Leia, proj. Johan Larsvall i Nils Löventorn ze szwedzkiej pracowni Idesign dla Kinnarps


Leia może stać się elementem wyposażenia biurowego o zróżnicowanym wyrazie – to uniwersalne rozwiązanie, pozbawione zbędnych dodatków, które idealnie sprawdzi się w większości środowisk i aranżacji.

Krzesło Leia zostało zaprojektowane przez Johana Larsvalla i Nilsa Löventorna ze szwedzkiej pracowni Idesign. Kinnarps współpracuje z Idesign od wielu lat, czego efektem były – i nadal są – produkty cieszące się dużym uznaniem i popularnością.

– Dążyliśmy do tego, by Leia wyrażała swoją formą esencję skandynawskiego designu, koncentrując się maksymalnie na komforcie użytkowania. Krzesło Leia spełnia kryteria ergonomii, jest bardzo wygodne, a do tego jego forma jest wyjątkowo wyrazista i jednocześnie ponadczasowa. Ważną rolę w projekcie odgrywają detale, które z pewnością wzbogacą rzeczywistość dzisiejszych środowisk pracy, zarówno tych prywatnych, jak i publicznych – opowiada Johan Larsvall.

Leia to produkt o eleganckiej i wyrazistej formie. Sprawdzi się świetnie w większości rodzajów wnętrz biurowych. Ponadto możliwość sztaplowania i łączenia poszczególnych krzeseł ze sobą sprawia, że Leia to również bardzo dobry wybór dla większych przestrzeni, jak np. kafeterie czy sale konferencyjne.

Krzesło Leia oferowane jest w sześciu różnych wariantach (opcja na czterech nogach, dwa modele na płozach oraz na pięcioramiennej podstawie, hoker niski, hoker wysoki), w opcji z siedziskiem w całości z plastiku, bądź w wykończeniu tapicerowanym.

Możliwości konfiguracyjne na tym się nie kończą, ponieważ Leia dostępna jest w ponad 70 różnych wariantach kolorystycznych.

 

Więcej informacji o produkcie na stronie http://www.kinnarps.pl/produkty/fotele-i-krzesla/krzesla/leia/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0