data publikacji

Ostatnia edycja międzynarodowych targów mebli CIFF to blisko 200 tys. gości z całego świata i prawie 4 tys. wystawców. Liczby są imponujące, a impreza wciąż się rozrasta.

CIFF 2017 | Fot. M.Szulc biuro-kreacja.info
CIFF 2017 | Fot. M.Szulc biuro-kreacja.info

China International Furniture Fair (CIFF) to impreza rozrastająca się dynamicznie z roku na rok, a organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa...
Jeszcze jesteśmy pod wrażeniem ostatniej, marcowej odsłony targów CIFF w Kantonie, gdy tymczasem trwają już przygotowania do wrześniowej fazy wydarzenia, które będzie miało miejsce na początku września w Szanghaju.

Po ostatniej edycji wyraźnie widać wzrost jakości prezentowanych propozycji, a także przykładanie (przez wystawców oraz organizatorów) coraz większej wagi do designu. Wymiernym sukcesem targów jest wzrost liczby odwiezających aż o 13,7 proc. w stosunku do ubiegłego roku.

CIFF to nie tylko największe targi meblarskie na świecie, ale też ogromna platforma biznesowa w wielkimi możliwościami, gdzie można poznać i sprawdzić potencjalnych kontrahentów.
Liczby są imponujące:  3.992 wystawców na 750 mkw. powierzchni wystawienniczej, 191.950 zwiedzających z całego świata! Te wzrosty są dziełem inicjatyw, podejmowanych przez organizatorów - m.in. współpracy z organizacjami, zrzeszającymi architektów, designerów, analityków rynku biurowego.

CIFF rozwija się z edycji na edycję, stając się coraz większym i ciekawszym forum współpracy i wymiany doświadczeń, dając wystawcom i odwiedzającym znacznie więcej, niż tylko wystawę, możliwość obejrzenia ekspozycji i stoisk.

Niejednokrotnie wcześniej już pisaliśmy o licznych imprezach towarzyszących, poświęconych promowaniu i nagradzaniu dobrego designu, ciekawych projektów i młodych, obiecujących projektantów. Podczas targów odbywają się m.in. seminaria, konferencje z udziełem specjalistów i ekspertów (m.in. z Europy, Ameryki Północnej), poświęcone tematyce nowoczesnego biura i miejsca pracy.  Nie bez przyczyny hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów jest "Better Life, Better Work".

Już teraz trwają przygotowania do kolejnej odsłony targów, która będzie miała miejsce w dniach 11-14 września w Szanghaju.

 


 

Więcej informacji: www.ciff.furniture

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0