data publikacji

ŚWIADOME PROJEKTOWANIE – to pierwsze w tym roku spotkanie designerów, architektów i projektantów wnętrz w ramach cyklu OKK! design. Odbędzie się już 27 marca!

11. edycja OKK! design odbędzie się 27 marca 2017 r. w przestrzeni kreatywnej Mysia 3 w Warszawie
OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych marek wnętrzarskich


Świadome projektowanie i tworzenie rzeczywistości materialnej w trosce o ekologię będzie tematem wiodącym wykładów i prezentacji, które jak zwykle poprowadzą znane i cenione postaci polskiego wzornictwa i architektury wnętrz.

Gośćmi Specjalnymi najbliższej edycji OKK! design będą między innymi:
- jeden z najbardziej uznanych polskich designerów - Robert Majkut,
- blogerka wnętrzarska – Kasia Bobocińska,
- pracownik naukowy i projektant - Krzysztof Kubasek,
- trendwatcher i dziennikarz – Michał Mazur,
- ekspert w dziedzinie projektowania pokojów dziecięcych – Ewelina Gawlik,
- architekt – Piotr Kalinowski,
- redaktorka magazynu wnętrzarskiego – Anna Grużewska.

Spotkanie poprowadzi Dagmara Jakubczak.

Wśród Partnerów 11. edycji OKK! design są firmy: VANK, Carpet Studio, EGE, Muraspec, Studio Prostych Form, JUNG, Hettich, Story Time, BMW Bawaria Motors, Ceramika AVANT, KOD.

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych marek wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Jest już stałym punktem na eventowej mapie Warszawy wśród najważniejszych wydarzeń skierowanych do ludzi ze świata designu i branży wnętrzarskiej. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu cennych kontaktów biznesowych.

Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawcą i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!.

11. edycja OKK! design odbędzie się 27 marca 2017 r. w przestrzeni kreatywnej Mysia 3 w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach: 12.30-19.00.

Uczestnicy otrzymają cenne upominki i będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!


 

Chęć uczestnictwa można zgłaszać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 882 444 811

Więcej na temat OKK! design na stronie internetowej organizatora: www.okkdesign.pl i www.okkpr.pl

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0