data publikacji

Oferta Leitz Complete wzbogaciła się o plecaki i torby, zaprojektowane tak, by sprawdziły się zarówno w codziennej drodze do pracy, jak i podróżach biznesowych.

Smart Leitz Complete - torby i plecaki biznesowe
Torba Smart Leitz Complete na kółkach


W kolekcji Smart położono nacisk na możliwość wygodnego i przede wszystkim bezpiecznego przewożenia urządzeń mobilnych (laptopów, netbooków, ultrabooków, tabletów).
Smart Leitz Complete to osiem opcji, z których każdy może wybrać coś dla siebie w zależności od potrzeb. W kolekcji znalazły się:
- torby na ramię,
- plecak,
- torby podróżne na kółkach,
- etui na tablet. 

Produkty świetnie sprawdzą się jako bagaż podręczny – są wytrzymałe, solidne i lekkie. Mimo kompaktowych wymiarów umożliwiają świetną organizację przewożonych urządzeń mobilnych – co z kolei usprawni podróż oraz zapewni łatwiejszy dostęp do urządzeń.

Torby Smart wyposażono w szereg udogodnień (np. usztywnione skórzane rączki, regulowany pas na ramię) oraz akcesoriów, z których warto wymienić np. wyjmowane etui na ładowarki oraz kable, ściereczki do czyszczenia ekranu, uchwyty na klucze, kieszenie na urządzenia, chroniące ich powierzchnie i ekrany. Torby posiadają też ukrytą kieszeń na telefon, która umożliwia wygodne połączenie przez słuchawki. Wszystkie produkty z linii Smart Leitz Complete są w czarnym kolorze. Torby i plecaki posiadają zielone podszewki, ułatwiające odnajdowanie znajdujących się wewnątrz przedmiotów.

Krótko o wybranych produktach:
Torba Smart Leitz Complete na kółkach – nadaje się na bagaż podręczny, ma oddzielne przegródki na sprzęt oraz ubrania. Wyposażona m.in. w system dwóch kółek, 19 kieszeni. Zmieści laptop lub ultrabook 15.6", tablet PC10", czytnik e-booków, smartfony, teczki A4. Sugerowana cena producenta: ok. 547 zł.
Torba na laptopa Smart Leitz Complete – zmieści urządzenia mobilne oraz dokumenty w formacie A4. Posiada m.in. uchwyt mocujący do wózków lotniskowych, kieszenie z siatki na kable i akcesoria. Waga – 0,75 kg (lub 1kg). Sugerowana cena: od 310 zł.
Plecak Smart Leitz Complete – lekki (1,3 kg), z możliwością rozbudowy, dużo miejsca na urządzenia mobilne, dokumenty A4, segregatory. Posiada 20 kieszeni.
Sugerowana cena: od 337 zł.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2.8