data publikacji

Fotel ULTRA z Fabryki Mebli Biurowych  MDD został finalistą konkursu Dobry Wzór 2017 w kategorii Praca.

Kolekcja mebli miękkich ULTRA wyznacza nowy standard komfortu wśród wyposażenia konferencyjnego


Projekt Krystiana Kowalskiego został pozytywnie oceniony przez wszystkich ekspertów w każdym z kryteriów, m.in. cechy wizualne i użytkowe, cechy ekonomiczne, innowacyjność i komfort użytkowania.

Organizatorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty i usługi, dostępne na polskim rynku.

Kolekcja mebli miękkich ULTRA wyznacza nowy standard komfortu wśród wyposażenia konferencyjnego. Miękka poduszka oparcia zapewnia wysoki komfort dla siedzącego i przyciąga uwagę widocznym detalem. Krzesło posiada niebanalne kształty, wyeksponowane przez wycieniowane krawędzie  i precyzyjne przeszycia, które podkreślają wyrafinowaną linię produktu.

Firma MDD była już wcześniej laureatem nagrody Dobry Wzór. W 2011 roku seria mebli ZIG-ZAG znalazła się w gronie finalistów konkursu. W 2016 roku jury doceniło lampę SNAKE, która znalazła się w kręgu laureatów.

Tegoroczna wystawa wyróżnionych produktów odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od 27 listopada do 11 grudnia br.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0