data publikacji

Nokia 3310, czyli kultowy model w nowej odsłonie. Lekka, smukła oraz niezwykle wytrzymała Nokia 3310 powraca. Tęskniliście?

Nokia 3310 – powrót kultowego modelu w nowej odsłonie
Nokia 5 to elegancki smartfon, idealnie mieszczący się w dłoni

Na targach Mobile World Congress Nokia zaprezentowała trzy nowe smartfony z Androidem. Duże zainteresowanie wzbudziła Nokia 3310 w nowym, kolorowym wzornictwie. 

HMD Global, wyłączny licencjobiorca marki Nokia, zaprezentował swoje najnowsze produkty. Nowa oferta, która wkrótce ma być dostępna na w drugim kwartale br., obejmuje unowocześnioną i odświeżoną pod względem wzornictwa wersję klasycznego modelu Nokia 3310 oraz trzy modele smartfonów:
Nokia 6 — smartfon cechujący się dużą wydajnością, zaawansowanymi funkcjami multimedialnymi, luksusowym wzornictwem i bardzo wysoką odpornością;
Nokia 5 — elegancki smartfon, idealnie mieszczący się w dłoni;
Nokia 3 — wysokiej jakości smartfon w przystępnej cenie.

Nowe modele smartfonów Nokia działają z systemem operacyjnym Android™ Nougat i oferują przejrzysty, nowoczesny interfejs użytkownika oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Poprzez prezentowane urządzenia HMD chce pokazać, że wysoką jakością powinien móc cieszyć się każdy użytkownik, a nie tylko posiadacze flagowych urządzeń.
Wizji tej towarzyszy przemyślane projektowanie, które koncentruje się na poprawie jakości wrażeń użytkownika na każdym poziomie. Wszystkie elementy techniczne zostały starannie przeanalizowane i zintegrowane w taki sposób, by dawały maksymalne korzyści przy codziennym użytkowaniu.

Nowa oferta bazuje na tradycji telefonów Nokia, które cały czas kojarzone są z wysoką jakością, prostotą obsługi i niezawodnością, ale skierowana jest do nowego pokolenia fanów tej marki.

Co więcej, powróci także popularna gra – Snake. Nowe wersja będzie dostępna w aplikacji Messenger. Odświeżona wersja gry Snake umożliwia wspólną grę ze znajomymi. Gra będzie dostępna za darmo.

Nokia 3310 – to powrót kultowego modelu w nowej odsłonie. Lekka, smukła oraz niezwykle wytrzymała Nokia 3310 powraca jako następca najlepiej sprzedającego się modelu kategorii feature phones. Telefon wyposażony został w akumulator, który pozwoli na 22 godziny ciągłych rozmów oraz nawet miesiąc działania w stanie spoczynku.
Nokia 3310 dostępna jest w czterech kolorach: czerwony i żółty z połyskującym wykończeniem oraz matowy ciemnoniebieski i szary. Średnia cena detaliczna modelu Nokia 3310 na świecie wyniesie 49 EUR.

– Od wielu lat Nokia jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek telefonów. Tuż po wejściu HMD na rynek spotkaliśmy się z ogromnie pozytywnym przyjęciem – komentuje Arto Nummela, dyrektor generalny HMD Global. – Wygląda na to, że wszyscy podzielają nasz entuzjazm związany z nową odsłoną tej marki. Współcześni użytkownicy, lepiej zorientowani i bardziej wymagający niż kiedykolwiek przedtem, są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki naszym staraniom, by połączyć osiągnięcia światowej klasy dostawców sprzętu, systemów operacyjnych i innych technologii, możemy obecnie z dumą zaprezentować tę pierwszą dostępną globalnie ofertę smartfonów, które mają duszę marki Nokia i zapewniają najlepszą jakość  wszystkim użytkownikom.

– Telefony Nokia budzą prawdziwe emocje. Są znane z pięknego wzornictwa, znakomitego wykonania oraz trwałości, jakości i niezawodności – dodaje Juho Sarvikas, dyrektor ds. produktów w HMD Global. – Nasza nowa oferta łączy w sobie te klasyczne wyróżniki marki Nokia z najbardziej wydajnym w swojej klasie systemem Android oraz nowym poziomem jakości wykonania. Jeśli chodzi o model Nokia 3310, to po prostu nie mogliśmy się powstrzymać. Chcieliśmy zrobić prezent lojalnym wielbicielom telefonów Nokia oraz wykazać, że bogata tradycja może iść w parze z innowacyjnością i nowoczesnym wzornictwem. W istocie chodzi o to, by te niepowtarzalne wrażenia związane z marką Nokia dotyczyły wszystkich modeli z naszej oferty. Ponadto uważamy, że każdy powinien mieć dostęp do urządzeń cechujących się wysoką jakością i koncentracją na szczegółach, co dotąd zwykle wyróżniało tylko flagowe produkty.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0