data publikacji

Fujifilm wprowadza do sprzedaży aparatu instax mini 70 w trzech nowych modnych kolorach: złotym, czarnym i czerwonym.

Instax mini 70 | Fot. Fujifilm
Instax mini 70 | Fot. Fujifilm


Funkcje, cena i kształt pozostaną bez zmian w stosunku do aparatów w pierwotnych wersjach kolorystycznych (niebieskiej, żółtej, białej), które są dostępne od jesieni ub. roku.

Instax mini 70 to przede wszystkim wiele trybów fotografowania, które pozwalają użytkownikowi cieszyć się fotografią natychmiastową w różnych sytuacjach.

Podczas robienia autoportretów użytkownik może wybrać tryb Selfie, który gwarantuje odpowiednią jasność i dostosowuje punkt ostrości do odległości fotografowania. Lusterko przy obiektywie pozwala sprawdzić kadrowanie.

Funkcje takie jak tryb statyw i samowyzwalacz są idealne do zdjęć grupowych. Ponadto tryb Makro może być używany do fotografowania z odległości od 30 cm od fotografowanego obiektu, a tryb Krajobraz nadaje się do zdjęć odległych krajobrazów. 

Instax mini 70 posiada również funkcję autokontroli ekspozycji, dzięki której można uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnych jasnych kolorach. Bez konieczności konfigurowania specjalnych ustawień użytkownik naciska jedynie spust migawki, a aparat automatycznie wykrywa jasność otoczenia i odpowiednio ustawia czas otwarcia migawki oraz natężenie błysku. Funkcja ta pozwala uzyskać obrazy o naturalnej jasności nawet na zdjęciach wykonywanych w ciemnych pomieszczeniach.

Seria instax mini stała się szczególnie popularna wśród młodzieży i kobiet w wieku 20-30 lat i jest kojarzona jako aparat, który drukuje analogowe zdjęcia natychmiast po ich zrobieniu.

W świecie, w którym wraz z rozpowszechnieniem aparatów cyfrowych i smartfonów króluje fotografia cyfrowa, natychmiastowo drukowane analogowe zdjęcia wywołują ogromne zainteresowanie i są źródłem inspiracji. Ich sprzedaż szybko rośnie nie tylko w Japonii, ale także w ponad 100 innych krajach na całym świecie, w tym głównie w Azji Wschodniej, Europie i Stanach Zjednoczonych.


Instax mini 70 to stylowy aparat, przypada do gustu wielu konsumentom, co czyni go modnym dodatkiem na każdą okazję.

Szczegółowe informacje o aparacie: www.fujifilm.eu/pl1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0