data publikacji

Pierwszy modułowy smartfon LG G5 będzie dostępny w Polsce w kwietniu.

LG G5  jest wyposażony w dwa tylne aparaty, z czego jeden z nich posiada obiektyw o kącie widzenia 135 stopni
Dla tych, którzy zdecydują się na zakup G5 w przedsprzedaży, firma przygotowała promocję, w ramach której smartfon dostępny będzie w zestawie wraz z wysokiej klasy słuchawkami H3 firmy Bang&Olufsen o wartości rynkowej ok. 850 zł

Już niebawem LG rozpocznie na polskim rynku przedsprzedaż najnowszego flagowca LG G5 – pierwszego w historii modułowego smartfona.

Najnowszy smartfon LG to elegancka konstrukcja wykonana z aluminium, którą użytkownik może modyfikować w zależności od jego potrzeb. Dzięki innowacyjnym modułom, LG G5 można szybko przekształcić w cyfrowy aparat fotograficzny czy odtwarzacz Hi-Fi. Do zarządzania nimi stworzono specjalną aplikację Friends Manager.

LG G5 został wyposażony w dwa tylne aparaty, z czego jeden z nich posiada obiektyw o kącie widzenia 135 stopni, dzięki czemu użytkownik zyskuje dodatkowe możliwości kadrowania. To jedyny dostępny na rynku model smartfona, który oferuje tak szerokie ujęcia. Robienie zdjęć rozległym krajobrazom, wysokim budynkom czy dużej grupie znajomych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprócz lepszych komponentówtegoroczny flagowiec udoskonalono o zestaw dodatkowych funkcji fotograficznych, takich jak Pop-out Picture, która łączy zdjęcia z obu obiektywów tworząc ramkę, w której obraz z węższego kadru otoczony jest szerszym ujęciem. 

Poza tym G5 posiada także opcję Auto Shot, która umożliwia automatyczne wykonywanie selfie, gdy aparat wykryje twarz w kadrze oraz Efekt filmu, przetwarzający zdjęcia przy użyciu dziewięciu różnych filtrów.

W najnowszym modelu LG zastosowano także 5,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Quad HD, który dzięki funkcji „zawsze włączony” w czytelny, ale dyskretny sposób prezentuje najważniejsze informacje. Dzięki niemu wystarczy jedno spojrzenie, by sprawdzić datę, godzinę i powiadomienia z ulubionych aplikacji, a wszystko to w trybie uśpienia smartfona.

Projektując najnowszy flagowiec, firma LG zadbała także o wydajność urządzenia: zastosowano energooszczędny procesor Qualcomm Snapdragon 820 o 64-bitowej architekturze, układ graficzny Adreno 530, procesor sygnałowy Hexagon oraz dwa 14-bitowe procesory obrazu Qualcomm Spectra, które zapewniają jakość odpowiadającą cyfrowej lustrzance oraz pomagają w oszczędzaniu energii.


Najnowszy model LG będzie można kupić w największych sieciach w Polsce, m.in. w sklepach Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD i Media Expert, Komputronik i X Kom oraz Sferis.
Sugerowana cena LG G5 wraz ze słuchawkami będzie wynosić ok. 2 899 zł.

Przeczytaj też:

Kobieto, uważaj na zdjęcia!

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0