data publikacji

Wiosenna edycja targów CIFF w Guangzhou trwa w najlepsze! Pierwszy etap właśnie się zakończył, a my przez najbliższy tydzień będziemy tam oglądać meble i rozwiązania dla biur i miejsc użyteczności publicznej.

CIFF 2017, Szanghaj | Fot. M.Szulc biuro-kreacja.info
CIFF 2017, Szanghaj | Fot. M.Szulc biuro-kreacja.info

CIFF (China International Furniture Fair) należy do największych na świecie imprez branży meblarskiej. Marcowa odsłona odbywa się w Guangzhou (Kanton), a jesienna – we wrześniu w Szanghaju.

Portal biuro-kreacja.info należy do grona patronów medialnych tego wydarzenia i ma przywilej uczestniczenia w tym wydarzeniu osobiście już od kilku edycji.

W obecnie trwającej, 41 edycji targów CIFF, organizatorzy zapowiadają udział blisko 4 tysięcy wystawców, którzy będą prezentować swą ofertę na 750 tys. mkw. Szacuje się, że targi odwiedzi co najmniej 190 tys. gości z branży. Liczba gości systematycznie rośnie z roku na rok.

Kilka dni temu zakończyła się pierwsza faza targów, która trwała od 18 do 21 marca. W tym czasie wystawcy zaprezentowali całe spektrum rozwiązań meblarskich, produkty i meble w kategoriach home furniture, home decor & home textiles, outdoor & leisure furniture.

Już w środę 28 marca wystartuje faza druga, która potrwa do 31 marca. W tym czasie będziemy oglądać meble i rozwiązania dla biur, dla przestrzeni komercyjnych i wnętrz użyteczności publicznej (hoteli, przychodni i szpitali). W osobnym sektorze obecni będą też producenci i dostawcy maszyn oraz surowców dla przemysłu meblarskiego.

Poza zwiedzaniem targów będzie też tradycyjnie czas na zwiedzanie miasta i smakowanie doskonałej kuchni kantońskiej (uznawanej za jedną z najlepszych).

Kanton (po chińsku: Guangzhou), jest największym nadmorskim miastem w południowych Chinach i trzecim co do wielkości miastem w kraju, po Pekinie i Szanghaju. To stolica prowincji Guangdong, kwitnące centrum handlu, jest zdecydowanie jednym z najlepiej prosperujących miast w kraju. Dynamiczne i żywe miasto zapewnia wiele możliwości, abyś dobrze spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć po targach, a także wrócić do domu z zapasem wspomnień i zdjęć. Miasto położone jest w delcie Rzeki Perłowej, leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Hongkongu (łatwo dojechać pociągiem lub autobusem).
Kanton jest uważany za kulinarną stolicę Chin i kolebkę kuchni kantońskiej (Yuecai) – tutaj jest więcej restauracji na osobę, niż w jakiejkolwiek innej części Chin. Jest tylko kilka innych miast na świecie, w których można delektować się tak niezwykłymi i wyrafinowanymi doznaniami smakowymi.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony targów CIFF gdzie oprócz informacji o targach znaleźć można też ciekawostki dotyczące miasta i miejsc wartych odwiedzenia.

Od niedawna strona targowa prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Znajdziemy tam nie tylko najważniejsze informacje, dotyczące zbliżających się targów (oraz edycji poprzednich) – a więc kluczowe informacje organizacyjne dla gości, informacje o wystawcach i imprezach towarzyszących. Na stronie znajdziemy też mnóstwo interesujących i inspirujących informacji, dotyczących turystyki w regionie (miejsc wartych zwiedzenia), lokalnej kuchni oraz i rozrywki.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0