data publikacji

Już za miesiąc startuje wiosenna edycja największych targów meblowych na świecie – CIFF w chińskim Kantonie. A już teraz - premiera nowej strony targów.

41. edycji CIFF (China International Furniture Fair) towarzyszą wielkie oczekiwania. Organizatorzy przewidują udział ok. 4 tys. wystawców i 190 tys. gości

Zrozumienie rynku w celu rozłożenia trendów na czynniki pierwsze, zapewnienie nienagannych w stylu, cenie czy jakości rozwiązań – to podejście pozwoliło CIFF stać się światowym źródłem inspiracji w kwestii umeblowania wnętrz. Sektor ten jest rozwijany i unowocześniany, aby zaoferować jak najlepsze rozwiązania zarówno wystawcom, jak i gościom targów.

41. edycji CIFF (China International Furniture Fair) towarzyszą jak zwykle wielkie oczekiwania. Organizatorzy przewidują udział blisko 4 tysięcy wystawców, którzy zaprezentują swoją szeroką ofertę na 750 tys. mkw. Szacuje się ponadto, że targi odwiedzi jeszcze więcej gości, niż w poprzednich edycjach – w tym roku spodziewanych jest co najmniej 190 tys. gości z branży meblarskiej, biznesu i mediów.

Targi CIFF, ze względu na ilość wystawców i szeroki zakres prezentowanych produktów i rozwiązań, zostanie podzielona zostanie na dwa etapy: 18-21 marca i 28-31 marca.

Podczas pierwszej fazy targów CIFF (18-21 marca) zostanie zaprezentowane szerokie spektrum rozwiązań meblarskich, produkty i meble w kategoriach home furniture, home decor & home textiles, outdoor & leisure furniture.

Druga faza targów CIFF  (28-31 marca 2018) interesuje nas najbardziej – to tu zobaczymy meble i rozwiązania dla biur, dla przestrzeni komercyjnych i wnętrz użyteczności publicznej. W osobnym sektorze będą też obecni wystawcy – producenci i dostawcy maszyn oraz surowców dla przemysłu meblarskiego.  

Kanton (po chińsku: Guangzhou), jest największym nadmorskim miastem w południowych Chinach i trzecim co do wielkości miastem w kraju, po Pekinie i Szanghaju. To stolica prowincji Guangdong, kwitnące centrum handlu, jest zdecydowanie jednym z najlepiej prosperujących miast w kraju. Dynamiczne i żywe miasto zapewnia wiele możliwości, abyś dobrze spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć po targach, a także wrócić do domu z zapasem wspomnień i zdjęć. Położone w delcie Rzeki Perłowej miasto leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Hongkongu (łatwo dojechać pociągiem lub autobusem). Ta strategiczna pozycja gwarantowała Guangzhou rolę strategicznego portu i kapitału biznesowego przez setki lat.
Kanton jest uważany za kulinarną stolicę Chin i kolebkę kuchni kantońskiej (Yuecai) – tutaj jest więcej restauracji na osobę, niż w jakiejkolwiek innej części Chin. Jest tylko kilka innych miast na świecie, w których można delektować się tak niezwykłymi i wyrafinowanymi doznaniami smakowymi. 


 
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony targów CIFF: www.ciff.furniture

Od niedawna strona ta prezentuje się w zupełnie nowej, interesującej odsłonie. Znajdziemy tam nie tylko najważniejsze informacje, dotyczące zbliżających się targów (oraz edycji poprzednich) – a więc kluczowe informacje organizacyjne dla gości, informacje o wystawcach i imprezach towarzyszących. Na stronie znajdziemy też mnóstwo interesujących i inspirujących informacji, dotyczących turystyki w regionie (miejsc wartych zwiedzenia), lokalnej kuchni oraz i rozrywki.

 
Relacja z poprzedniej edycji Targów CIFF w Szanghaju we wrześniu 2017: CIFF: kooperacja i innowacje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0