data publikacji

Mindspace – europejski operator przestrzeni coworkingowych – uruchamia swoją pierwszą lokalizację w Londynie.

Fot. Mindspace
Fot. Mindspace

Mindspace to globalny operator inspirujących przestrzeni coworkingowych. Już w grudniu bieżącego roku uruchomi swoją pierwszą lokalizację w Londynie – w nowoczesnym wieżowcu Relay Building w Whitechapel, położonym kilka minut drogi od londyńskiego City i Shoreditch. Przestrzeń o powierzchni blisko 2,8 tys. mkw. obejmie dwa piętra i pomieści 700 osób – w tym pracowników międzynarodowych korporacji, małych i średnich firm, start-upów specjalizujących się w dziedzinie technologii, a także przedsiębiorców i freelancerów.

Mindspace powstał w 2014 roku, z inicjatywy Dana Zakai i Yotama Alroya. Obecnie posiada trzynaście powierzchni coworkingowych w całej Europie. Jego centra znajdują się już w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Tel Awiwie, Herzliya, Warszawie (otwarcie planowane na październik br.), a do tej listy dołączy wkrótce także Londyn.

Zgodnie z filozofią firmy, członkowie Mindspace mają bezpośredni dostęp do międzynarodowej sieci biznesowej i mogą z łatwością dotrzeć do dynamicznych środowisk start-upowych na tych rynkach. Co więcej, ponad 50 proc. członków społeczności Mindspace deklaruje, że nawiązała kontakty biznesowe z innymi członkami wspólnoty. Wśród klientów Mindspace są uznane światowe marki, takie jak Barclays Bank, Samsung, SAP, M&C Saatchi, TechStars Accelerator, Euronews, Cheetah Mobile i Booking.com.

Firma oferuje ekskluzywne miejsca do pracy, gustownie urządzone biura prywatne o przeszklonych ścianach, sale konferencyjne i lounge, a także najwyższy poziom obsługi, o który dba zespół Community Managerów, w pełni wyposażone kuchnie, najwyższej klasy technologię i tętniącą życiem społeczność.
Członkostwo wiąże się również z dodatkowymi korzyściami i zniżkami u globalnych i lokalnych dostawców usług, takich jak np. Amazon, Microsoft, czy okolicznych restauracji, wypożyczalni samochodów, hoteli, ośrodków wellness.

Pierwsza przestrzeń coworkingowa Mindspace w Londynie będzie zlokalizowana w budynku Relay Building przy High Street Whitechapel, oddalonym o kilka minut spacerem od londyńskiego City. Powierzchnia Mindspace – dzięki indywidualnemu podejściu do designu i wystroju wnętrz – jest wyjątkowa i dopasowana do charakteru danej lokalizacji. Mindspace London zaprosi do współpracy lokalnych artystów i projektantów, aby podkreślić miejski styl nowej przestrzeni.

W pobliżu Mindspace London znajdują się również Galeria Whitechapel, znana ze słynnych na całym świecie wystaw artystycznych, Old Spitalfields Market, a także szereg restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Mindspace oferuje swojej społeczności nie tylko biurko na wynajem, ale inspirujące, kreatywne środowisko pracy w centrum Londynu.

– Z radością informujemy o uruchomieniu naszej pierwszej przestrzeni w Londynie, najbardziej zaawansowanym i rozwinięty rynku coworkingu w Europie. Głęboko wierzę, że Mindspace będzie odpowiedzią na potrzebę wielu firm operujących w Londynie, które wciąż poszukują jakościowych rozwiązań biurowych, nie tylko przestrzeni do pracy, ale też inspirującego, kosmopolitycznego środowiska biznesowego. W Mindspace London firmy i członkowie społeczności otrzymają wszystko, czego potrzebują, aby skupić się na rozwoju własnego biznesu i to na najwyższym poziomie, o co zadba troskliwy zespół Community Managerów. Mam nadzieję, że londyńczycy będą mile zaskoczeni nowym standardem pracy, jaki znajdą w przestrzeniach coworkingowych Mindspace – komentuje Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace.

Członkowie Mindspace – w ramach miesięcznej opłaty członkowskiej all-inclusive – otrzymują przepięknie zaprojektowane, w pełni wyposażone przestrzenie biurowe. Mogą korzystać z sal konferencyjnych i lounge, najwyższej klasy sprzętu, infrastruktury i wsparcia informatycznego, a do ich dyspozycji są także w pełni wyposażone kuchnie z kawą, herbatą i przekąskami.
Dodatkowo członkowie mogą uczestniczyć w dedykowanych wydarzeniach i szkoleniach, które mają na celu pogłębiać ich wiedzę i rozwijać kompetencje w takich dziedzinach, jak finansowanie działalności gospodarczej czy budowanie relacji z mediami. Tego typu spotkania to także doskonała okazja do poznania pozostałych członków społeczności Mindspace, nawiązania kontaktów biznesowych, networkingu. W ramach członkostwa, firmy mogą również dowolnie i bez dodatkowych kosztów korzystać z przestrzeni Mindspace, gdy aktualnie podróżują do miast,
w których firma posiada swoje biura coworkingowe.


Więcej informacji: http://mindspace.me/london

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0