data publikacji

Nowy showroom Kinnarps w innowacyjne formule – działa od października w nowym kompleksie biurowym Storrady Park Offices w Szczecinie.

Atelier Kinnarps w Storrady Park Offices, Szczecin
Atelier Kinnarps w Storrady Park Offices, Szczecin

Atelier Kinnarps w Szczecinie to idealne miejsce do rozmowy o wyposażeniu wnętrz i koncepcjach Kinnarps, dotyczących środowiska pracy w przyszłości, które zawierają się w haśle Next Office.

– Pomysł na Atelier Kinnarps w Szczecinie jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W kameralnej przestrzeni zaprezentujemy rozwiązania łączące design i ergonomię i zainspirujemy naszych gości i klientów nowymi trendami, które pojawiają się w przestrzeni pracy, a także stworzymy przyjazne miejsce dla wartościowych relacji biznesowych – mówi Monika Pietrzak, dyrektor sprzedaży w regionie zachodnim

Mimo iż otwarcie showroomu Kinnarps w Szczecinie ma miejsce w październiku br., to firma jest obecna w regionie od wielu lat. Realizowała w ubiegłych latach projekty o różnej skali w wielu nowoczesnych szczecińskich biurowcach i okolicznych strefach przemysłowych (m.in. dla firm Coloplast, DGS, BIC Electric, Garo, Prime Cargo).

– Firmy skandynawskie dobrze czują się w Szczecinie, ale i inne przedsiębiorstwa inwestują w tym regionie. Kinnarps jako szwedzka marka jest częścią środowiska, które współpracuje i wzajemnie się wspiera, i stanowi naturalny wybór dla inwestorów z Północy. Mamy tu wielu klientów i pragniemy rozwijać się razem z nimi –  komentuje Michał Ross, Senior Project Coordinator, odpowiedzialny za obsługę klientów w Szczecinie i okolicach.

 Atelier Kinnarps
Storrady Park Offices
ul. Storrady Świętosławy 1C
71-602 Szczecin

Kontakt:

Michał Ross, Senior Project Coordinator
Tel. kom. + 48 607 575 247

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0