data publikacji

CatB15Q to wyjątkowo wytrzymały smartfon z Dual SIM, dostępny już  na polskim rynku w przedsprzedaży.

Wyposażony jest w najnowszą wersję Android 4.4 KitKat oraz tak unikalne funkcje, jak Wet Finger Tracking czy aplikacja do śledzenia… rekinów. CatB15Q to kolejny po B15 smarfon firmy Caterpillar, produkującej telefony dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia, podążających za nowinkami technicznymi.
B15Q to solidny aparat z 4-calowym ekranem, komunikacją bezprzewodową (Bluetooth 4.0), GPS, większym głośnikiem i mikrofonem z podwójną redukcją szumów, dzięki którym można prowadzić rozmowy nawet w bardzo głośnym otoczeniu. 5-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED pozwala kręcić filmy jakości HD, a przednia kamerka umożliwia prowadzenie wideorozmów. Funkcja Wet Finger Tracking umożliwia korzystanie z ekranu nawet w przypadku, gdy sam ekran lub palce są mokre.
B15Q zaprojektowano tak, aby mógł wytrzymać więcej niż kilka uderzeń i zadrapań. Obudowa telefonu wykonana została z anodyzowanego aluminium z gumowymi elementami, a ekran z odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła Corning Gorilla Glass2. Ponadto aparat jest wodoodporny (30 minut w zanurzeniu do 1m głębokości), pyłoszczelny i wstrząsoodporny. Bateria B15Q pozwala na ponad 16 godzin rozmów i nawet do 22 dni pracy w trybie czuwania. Smartfon może pracować w temperaturze od -20 do +55 stopni Co, o czym świadczy standard militarny 810G. Telefon posiada 4 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 32 GB za pomocą karty microSD.
Cena telefonu Cat B15Q to 1 399 zł brutto, dostępny jest w przedsprzedaży na www.euro.com.pl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0