data publikacji

Kolumny bezprzewodowe stają się coraz popularniejsze – są wygodne i estetyczne. Creative wprowadził na polski rynek najnowszą mini kolumnę – Woof 2.


Niewielkie gabaryty sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie podchodzimy do Woof 2 z pełnym zaufaniem. Szybko jednak rozwieją się nasze wątpliwości, gdy po prostym podłączeniu za pomocą Bluetooth usłyszymy to, co chcieliśmy.
Wyposażony w aktywny, pełnozakresowy przetwornik głośnik Creative Woof 2 zapewnia najlepszą wśród głośników tych rozmiarów głośność i jakość basów.
Woof 2 waży niespełna 280g. Można go podłączyć do smartfona. Gdy zadzwoni telefon, wbudowany mikrofon pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.
Na uznanie zasługuje też żywotność baterii, która po jednym naładowaniu wystarcza na ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof 2. Gdy bezprzewodowe rozwiązanie będziemy chcieli zamienić na podłączenie analogowe, to bez problemu wykonamy to za pomocą dołączonego kabla stereo 3,5 mm Aux-in.
Creative już przyzwyczaił nas do rozpieszczania, dlatego nikogo nie zdziwi, że do wyboru będziemy mieć trzy szaty graficzne Woof 2, a za wszystko zapłacimy 169 zł.


O słuchawkach Creative dla biegaczy pisaliśmy tutaj: Aurvana Air - biegaj i słuchaj

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0