data publikacji

mytaxi organizuje promocję: „Warszawskie taksówki o połowę taniej”. Do końca lutego pasażerowie zapłacą połowę za każdy kurs.

mytaxi - aplikacja mobilna

Akcja mytaxi potrwa do 28 lutego br. W jej ramach będzie można wykonać w tym okresie nieograniczoną liczbę kursów na terenie Warszawy. Zniżka 50 proc. zostanie naliczona automatycznie dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację”.

Przejazd taksówką nie jest najtańszą opcją, ale już przykładowo przy trzech pasażerach taki przejazd jest tańszy i szybszy, niż komunikacją miejską. Jest to spore udogodnienie, zwłaszcza dla osób wracających w późnych godzinach, kiedy to autobusy jeżdżą rzadziej, nie wspominając o wygodzie i bezpieczeństwie, jaką gwarantuje taksówka.
– Użytkownicy w Polsce przyjęli nasze usługi bardzo pozytywnie i mają ogromny wkład w sukces mytaxi – wyjaśnia Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi. – Płatności bezgotówkowe to już 40 proc. naszych kursów. Czujemy potrzebę odwdzięczenia się mieszkańcom Warszawy, a akcja 50 proc. taniej jest tego wyrazem. Przemieszczanie się zimą po mieście w zatłoczonych autobusach i metrze jest bardzo uciążliwe. Poprzez naszą akcję, oferujemy warszawiakom możliwość korzystania z naszych usług za połowę ceny, aby mogli bezpiecznie i szybko wrócić do domu, albo odwiedzić rodzinę i przyjaciół.

Zamawiając taksówkę z mytaxi mamy pewność, że przyjedzie po nas licencjonowany kierowca, a cena będzie współmierna do jakości usługi. Mytaxi, organizując akcję „Warszawskie taksówki o połowę taniej”, pragnie nie tylko docenić swoich użytkowników, ale też poprawić wizerunek licencjonowanych taksówkarzy, którzy zmagają się z nieuczciwą konkurencją w postaci nielegalnych przewoźników.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0