data publikacji

Interactive Intelligence zaprasza na bezpłatne e-seminarium „Co nowego w obsłudze klienta w 2015 r.” Seminarium (w języku angielskim) odbędzie się we wtorek 27 stycznia o godz. 17.30. 

Podczas trwającej 75 minut prezentacji omówione zostaną najnowsze trendy technologiczne w branży obsługi klienta, wielokanałowość interakcji, chmura, mobilność oraz optymalizacja zarządzania personelem.

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowników centrów kontaktowych, dyrektorów ds. obsługi klienta i innych osób odpowiedzialnych w firmach za relacje z klientami. Seminarium poprowadzi Ian Jacobs, starszy analityk w firmie Forrester Research oraz Tim Passios, wiceprezes marketingu rozwiązań w Interactive Intelligence.

Po prezentacji nastąpi sesja pytań i odpowiedzi, w której wezmą udział tacy weterani branży jak Sheila McGee-Smith, założycielka McGee-Smith Analytics oraz Don Van Doren, założyciel i prezes Vanguard Communications.

- Rosnące wymagania konsumentów motywują centra obsługi do wdrażania zaawansowanych technologii, zwiększających jakość świadczonych usług – powiedział Tim Passios. – W naszym seminarium omówimy technologie i aplikacje, które ułatwiają personalną i spójną obsługę klientów we wszystkich wykorzystywanych przez nich kanałach komunikacji.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
0.0