data publikacji

Najlepsze funkcje flagowca G4, nowe możliwości i przystępna cena – to kluczowe cechy smartfonów LG G4c i G4 Stylus.

 LG G4c

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na rynek dwa nowe smartfony z rodziny G4. Modele G4 Stylus i G4c trafią do sprzedaży na świecie w ciągu najbliższych kilku tygodni. W Polsce będą dostępne już od czerwca. Oba smartfony są wyposażone w wiele funkcji, znanych z flagowego modelu LG G4 i będą oferowane w przystępnych cenach.

Dostosuj wielkość ekranu do potrzeb

G4 Stylus został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala, nieco tylko większy od 5,5-calowego LG G4. Posiada on jednak uniwersalny rysik LG Rubberdium, dzięki któremu można łatwo notować i rysować na ekranie. Drugi model LG G4c jest natomiast nieco mniejszą wersją flagowca G4, ale został wyposażony w wiele jego najlepszych funkcji i ekran o  przekątnej 5,0 cala.

Wszystko co najlepsze

Obydwa smartfony z serii G4 pozwalają na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć i autoportretów. Wyposażono je w tylne aparaty 8 MP oraz przednie 5 MP.
Dodatkowo użytkownicy dostaną do dyspozycji wyjątkowe funkcje opracowane przez LG, takie jak Gesture Shot, Glance View, czy Knock Code.

W modelu G4 Stylus zastosowano znany z poprzednich smartfonów z serii G bardzo szybki, laserowy autofokus, który pozwala na precyzyjne ustawianie ostrości nawet przy słabym oświetleniu. Zarówno G4c jak i G4 Stylus posiadają wyświetlacze IPS o rozdzielczości HD, wykonane w technologii In-Cell Touch. Dzięki temu nowe smartfony LG przewyższają pod względem jakości obrazu oraz szybkości reagowania na dotyk większość urządzeń swojej klasy dostępnych na rynku.

Wydajność, funkcjonalność, wygląd

– Modele G4 Stylus oraz G4c są doskonałym przykładem tego, czym według nas ma być smartfon klasy premium połączony z przystępną ceną – komentuje Juno Cho, prezes oraz dyrektor generalny działu Mobile Communications firmy LG Electronics. – Chcemy zapewnić naszym użytkownikom urządzenia, które nie tylko są wydajne i funkcjonalne, ale także dobrze wyglądają. Oba nowe modele, G4 Stylus oraz G4c, spełnią ich oczekiwania, zarówno te dotyczące możliwości, jak i nowoczesnego wyglądu.


Smartfon G4 Stylus będzie dostępny w kolorze srebrnym metalicznym. Model G4c klienci będą mieli do wyboru w kolorach złotym, metalicznym szarym oraz ceramicznym białym.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3.5